Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Malowanie proszkowe - Bolesławiec i okolice ?

~CE niezalogowany
6 kwietnia 2013r. o 14:03
Mam do pomalowania parę aluminiowych elementów. Gdzie w Bolesławcu lub najbliższej okolicy jest profesjonalna malarnia proszkowa. O Termixie już wiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czarny niezalogowany
6 kwietnia 2013r. o 14:36
Tomek w Tomaszowie Bolesławieckim przy głownej drodze tam dobra firma polecam duzy nowy budynek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CE niezalogowany
6 kwietnia 2013r. o 16:20
~czarny napisał(a): Tomek w Tomaszowie Bolesławieckim przy głownej drodze tam dobra firma polecam duzy nowy budynek


Dziękuję kolego za pomoc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4549
#mleko nieaktywny
7 kwietnia 2013r. o 9:59
~CE napisał(a): Mam do pomalowania parę aluminiowych elementów. Gdzie w Bolesławcu lub najbliższej okolicy jest profesjonalna malarnia proszkowa. O Termixie już wiem.
w zehnder
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~adn niezalogowany
13 czerwca 2014r. o 12:55
Ktoś ma namiar do tej firmy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
8 września 2014r. o 20:26
szwarc napisał(a): Szukam kogoś, kto niedrogo pomaluje ramę, błotniki, bak starego komarka wraz z przygotowaniem.
Najlepiej proszkowo choć niekoniecznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11025
#myszka183333 nieaktywny
4 lutego 2015r. o 12:39
Witam dołączę się do tematu potrzebuje pomalować 6 krzeseł i duży stół gdzie tanio mogłabym to zrobić proszę o szybką odpowiedzi :) I jak by ktoś mógł mnie pokierować gdzie tanio wymienić obicia na krzesła :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jan niezalogowany
4 lutego 2015r. o 13:08
http://olx.pl/oferta/piaskowanie-malowanie-proszkowe-renowacja-felg-CID5-ID7oJMD.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza