Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nasze cudowne, bolesławieckie drogi.

3145
#hemi nieaktywny
6 kwietnia 2013r. o 19:09
jako codzienny użytkownik naszych cudownych mam trzy pytania do zarządców naszych dróg:

1) czy osoby łatające nasze drogi to jakieś patałachy,czy jak?
Bo jak się jeździ po tych załatanych dziurach to ma się wrażenie,że celem jest niby załatanie,ale jak się jedzie po łatach to patatajnia konkretna :)

2) czy nikt nie jeździ z rządzących po bolesławieckich drogach lub osoby ,które łatają dziury czekają na jakieś konkretne meldunki pt: "gdzie dziura i jakiej głębokości"?
Bo są wielkie dziury gdzie można spokojnie zostawić zawieszenie i ...TAK OD WIELU DNI :(
I nic się z tym nie dzieje :(
czekają,aż się samo załata,czy na jakąś tragedię,że ktoś ominie dziurę i trzaśnie czołówkę,lub urwie zawieszenie i wyląduje na chodniku...

3) osoby,które łatają te dziury:maja jakieś wytyczne co do ilości i materiału jaki mają wylać i jako tako udeptać ,czy jak?
Bo to co uwieczniłem na ul.Staszica (same kaniony i zapadliny więc znak 30 tam niepotrzebny bo w dbałości o auto szybciej się nie da)

ja jako podatnik ,który jest łojony z podatków pytam sie :Kiedy będę mógł jechać po naszych drogach jakoś normalnie,a nie jedna wielka patatajnia i slalom miedzy dziurami...

A może ktoś mądry odpowie:
Skoro ja stwarzam zagrożenie pękniętym (wymienione,żeby nie było,ale dowód zabrany bo stwarzam zagrożenie na drodze,przez to,że niesprawne auto!!) kierunkowskazem w aucie,to kiedy ktos odpowie za to,że STWARZA REALNE ZAGROŻENIE POPRZEZ ZANIEDBANIE STANU DRÓG ??!! KTÓRE NIE RAZ ZMUSZAJĄ DO RYZYKOWNYCH MANEWRÓW :(

Dodaję foto z genialnej roboty drogowców na ul.Staszica :)

też sądze dobry temat dla internautów.[img=1365268161_9knqupv.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Była rura i jest dziura niezalogowany
6 kwietnia 2013r. o 19:39
Na początku Wałowej właśnie zapadła się jezdnia. Chyba stare rury idą pod spodem. Już tak kiedyś było. Ostrożnie, zwłaszcza po zmroku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 kwietnia 2013r. o 20:46
największe dziury są chyba na Mostwej i od lat nikt tym się nie zajmuje :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:((( niezalogowany
6 kwietnia 2013r. o 21:00
Ulica Wałowa jest makabryczna! Dziura, dziurą pogania! Coś strasznego. A chodniki??? Jedyna ulica w dzielnicy, która nie ma wymienionych chodników. Zapomnieli o niej radni i inni......... Masakra:(((
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 kwietnia 2013r. o 22:23
A Nowak na jakiej mieszka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k1p niezalogowany
6 kwietnia 2013r. o 22:43
Nie tylko dziury, ale też ciemności zdominowały nasze miejskie drogi!! Jechałam dzisiaj po 20 przez miasto i nie wierzyłam w to, co widzę. Po prostu ciemność. Trzeba uważać nie tylko, żeby nie wpaść w dziurę, ale również na pieszych. Momentami nic nie widać!! Czy to oszczędności?? W takim razie gratuluję pomysłu... A gdy wydarzy się tragedia z udziałem pieszego, pierwszym winnym powinien być zarządca tego bałaganu!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
6 kwietnia 2013r. o 23:01
wygląda jak typowa robota tutejszych fachowców...
wysypany rozgnieciony stary asfalt z taczki i przyklepany gumofilcem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 kwietnia 2013r. o 23:18
~:((( napisał(a): Ulica Wałowa jest makabryczna! Dziura, dziurą pogania! Coś strasznego. A chodniki??? Jedyna ulica w dzielnicy, która nie ma wymienionych chodników. Zapomnieli o niej radni i inni......... Masakra:(((


Nie jest jedyną zapomnianą - brak chodników jeszcze na Akacjowej i Topolowej i dziury też są...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza