Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Torty (ciasta) na wesele

~ niezalogowany
20 września 2013r. o 20:38
Brrr,te zęby,chyba specjalnie ktos tak zrobił ,żeby przerazić dzieci? :| :| :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
3 października 2013r. o 22:10
~arczi1695 napisał(a): Czy ktoś zamawiał tort weselny od Furtaka? Jakie są te torty, czy są smaczne?


~jula-82 napisał(a): ja zamawiałam i byłam zachwycona! wykonali bardzo trudny projekt i był bez zarzutu i wszystkim bardzo smakował. cena również była bardzo przystępna. mogę spokojnie polecić



Dopisane 03.10.2013r. o godz. 22:10:

~arczi1695 napisał(a): Witam w jakiej cenie można zamówić ciasto na wesele.Co polecacie i czy ktoś może poradzić jakąś panią lub firmę która by upiekła ciasta na wesele 50 osobowe.



~ napisał(a): bardzo dobre ciasta na wesele to snikers pychotka bonty krówka ptasie mleczko 3bit tofi i jeszcze by duzo wymieniac takich to nie pieka moja mama ostatnio takie piekła na wesele ludzie byli zachwyceni :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Janek niezalogowany
1 listopada 2013r. o 21:36
Ostatnio oglądalemprogram w telewizji boleslawieckiej w ktorej panie podaly przepis na ciasto z dyni.Chcialbym ten przepis,a nie mogę go zlokalizować na Bolec,inf.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Panatuśka niezalogowany
12 lutego 2014r. o 10:22
A jak cenowo wygląda sprawa z ciastami? ile za blachę średnio biorą? My mamy wesele na ok. 100 osób. Nie mam pojęcia też ile tortu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2014r. o 11:31
~Panatuśka napisał(a): A jak cenowo wygląda sprawa z ciastami? ile za blachę średnio biorą? My mamy wesele na ok. 100 osób. Nie mam pojęcia też ile tortu.



Ja piekłam dla przyjaciół to tak od 40 zł do 70 za blachę ciasta ,zależy od składników i trudnosci ,a to były ciasta takie jak seromakowiec,"szrek" przekładaniec miodowy,kostka alpejska,ciasto tortowe przekładane kremem,szarlotka z różową pianką itp
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2014r. o 14:23
za moich czasów torty na wesele były na głowie starościny,musiała tak pokroić żeby nikomu nie zabrakło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miki niezalogowany
12 lutego 2014r. o 14:30
Jaki tort najsmaczniejszy u Furtaka ?? ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2014r. o 14:37
~Panatuśka napisał(a): A jak cenowo wygląda sprawa z ciastami? ile za blachę średnio biorą? My mamy wesele na ok. 100 osób. Nie mam pojęcia też ile tortu.



Prosty rachunek,ok 8-10 kg licząc po 10 dag na łebka,myślę ,że ze trzy torty ok 3kg starczą,bo nie wszyscy jedzą a nawet mało kto ,sądzę tak po bytnosci na weselu,mało kto chciał tort ,zazwyczaj odmawiali,ja też.Na weselu były cztery torty po ok 2 kg a ludzi ok 200 i połowa tych tortów została nie pokrojona ,bo nie było chętnych,choć były ładne ,białe ,ozdobione śnieżnobiałymi girlandkami i kwieciem,ale i tak sie nie dziwię ,były takie ładne ,ze wygladały jak z plastiku,i pewnie składały się ze sztucznosci ,niema to jak kiedyś torty się piekło na wesela ,domowym sposobem,naturalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.