Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Tusz do drukarki.

~Karol niezalogowany
20 października 2016r. o 16:53
ja w sumie odkąd pamiętam, to używam zamienników, najczęściej zamawiam na bestprint24.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 października 2016r. o 17:34
Najlepsze i najtańsze oryginały i zamienniki ma BITEK na hutniczej. Taniej tylko na allecośtam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Witek niezalogowany
20 października 2016r. o 22:31
trol napisał(a): Bezeduraaa. Na prusa kupisz doladowanie za 15zł :P
W necie kupuję po 1,50 zł za kardridż...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~LiedToYou niezalogowany
2 marca 2017r. o 14:28
Ja polecam tusz do drukarki z drukujesz24 :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2497
#toudi140 nieaktywny
2 marca 2017r. o 15:02
w alledrogo kupuje zamienniki do epsona w kwocie 2,00 szt , a zestaw do napełniania widziałam w tesco ale i le on warty nie wiem

niech to piorun trzaśnie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ali niezalogowany
2 marca 2017r. o 19:30
Mam tusz do większości urządzeń firmy Epson,
zamienniki, kupiłem ale niestety do mojej nie pasują a mam epsona SX435w.
7 szt czarny E0711, 3 szt czerwony E0713, 3 szt niebieski E0712, 3 szt żółty E0714.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~limetka niezalogowany
28 kwietnia 2017r. o 22:29
Bardzo dobre są active jety i tu mam pewność, że nic z moja drukarką nie stanie się złego, takie można śmiało kupować. Ja już od lat na nich drukuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17338
#guciox nieaktywny
6 października 2017r. o 21:14
Pamiętajmy, że są jeszcze sklepy internetowe. Warto zwrócić uwagę chociażby na sklep Inkhouse. W razie zainteresowania konkretami można zajrzeć chociażby tutajlink Resztę oferty na pewno sobie znajdziecie.

Zmoderowano 30.11.2018 godz.11:39 - powód: link (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.