Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Serwis opon dla motocykli

8901
#m20b25 nieaktywny
15 kwietnia 2013r. o 0:23
witam,tak jak w temacie gdzie w bc przeloze opony w motocyklu i jaki koszt jest?? dzieki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
15 kwietnia 2013r. o 0:26
polecam joryc http://joryc.pl/serwis-opon-osobowych.html

za auto obecnie 16 zł , to motor pewnie nie drozej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DAWCA orgazmów niezalogowany
15 kwietnia 2013r. o 0:27
Siema. Ja w zeszłym sezonie zakładałem u Joryca i wtedy kasował po 30zł z wyważeniem i napełnieniem azotem :] Ale chętnie dowiem się gdzie jeszcze warto się udać bo gumy znowu słabe :P LWG :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 kwietnia 2013r. o 0:28
tzn przelozenie calych kół. zakladanie opon, wywazanie to juz drozsze uslugi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DAWCA orgazmów niezalogowany
15 kwietnia 2013r. o 0:32
Mówię tutaj o przełożeniu starej opony na nową z wyważeniem i napompowaniem (koło wcześniej samodzielnie zdjęte z moto) :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8901
#m20b25 nieaktywny
15 kwietnia 2013r. o 0:41
Zmiana starych na nowsze opony z wywazeniem kpl 60zl?? drogo troche.To jest obok salonu fiata ten JORYC??a gdzie jeszcze w BC??


Dopisane 15.04.2013r. o godz. 00:41:

A mi wlasnie oto chodzi ze niemam podporki pod kola i nie sciagne sam.Wiec gdzie sciagna mi odrazu kola?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DAWCA orgazmów niezalogowany
15 kwietnia 2013r. o 0:43
Tak, właśnie tam, na Staszica. Też mi się wydaje, że nie za tanio, więc chętnie się dowiem gdzie jeszcze można podmienić gumę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5761
PotworJaworny
15 kwietnia 2013r. o 5:39
Serwis opon na ul. Orlej także zajmuje się ogumieniem w motocyklach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego