Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jakiego sklepu lub firmy brakuje w bolesławcu??

5937
#kwachu13 nieaktywny
16 kwietnia 2013r. o 17:01
witam chciałbym przeprowadzić ankietę jestem osobą bo bardzo cieżkim wypadku kominukacyjnym byłem sportowcem teraz jestem kaleką , i temat jest taki mieszkamy w kraju jakim mieszkamy nikt nam za darmo pieniedzy na życie nie da chcialbym otworzyć jakąs działalność gospodarczą w której zatrudniał bym tylko i wyłacznie osoby niepełnosprawne ,byłby to jakiś sklep lub salon fryzjerski ,Pub ,restauracja itp i tu chciałbym zadać do was ....
od zawsze myślałem o takiej typowo wiejskiej restauracji ze swojskim jedzeniem żę wyglądałoby to tak że siedziało by się na snopkach ze słomy stół to byłyby 4 snopki słomy i na nich położony drewniany blat ,a jedzenie robily by stare babki , i żeby było wszystko kupowane od rolników z pobliskich wsi aby wspierać lokalną przedsiębioczośc , i żeby to jedzenie smakowało,takie pierogi ruskie ze swierza cebulka i smietaną itp tylko nie wiem czy miałoby to siłe przebicia tu u nas w regionie bo tutaj jest bardzo rynek przepełniony

JAKICH SKLEPÓW LUB LOKALI BRAKUJE W BOLESŁAWCU???


!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 kwietnia 2013r. o 17:59
w Bolesławcu to głównie brakuje ludziom kasy
a pomysł fajny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 kwietnia 2013r. o 18:14
Pomysł Fajny ale trza mieć pozwolenie , lokal oraz biznes plan
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
16 kwietnia 2013r. o 19:33
Z tym swojskim jedzeniem to może być ciężko bo żaden mały rolnik nie wystawi Ci kwita na ziemniaki, kapustę itp. Jak już napisał przedmówca- dobre miejsce itd, ale pomysł ciekawy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 kwietnia 2013r. o 9:39
Pomysł niczego sobie, tylko rzeczywiście może być problem dot.pozwolenia,no chyba, że masz wtyki w sanepidzie...al;e kto pyta nie bładzi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~X niezalogowany
17 kwietnia 2013r. o 10:09
A nie chciałbyś zająć się jakąś rekreacją dla właśnie tych,którzy podobnie jak Ty maja energię i świetne pomysły,tylko brak im takiego "kopa" aby coś zrobić,a przy tym właśnie jakiś eko-bar,może warto połączyć siły i pomysł na biznes sam się wykluje...ale nie zaprzestań ,bo idea przednia...powodzenia...!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 kwietnia 2013r. o 10:10
Nie wiem czy straż pożarna da ci pozwolenie na te snopki siana.
Nie sugeruj się ludźmi co by chcieli bo jak będzie to nie przyjdą ,bo kasy nie mają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jontek niezalogowany
17 kwietnia 2013r. o 15:22
W Bolesławcu mi osobiście brakuje tego: http://www.sklepmadagaskar.pl/

Zamiast baru i snopków (na które tylko czekają sanepidy, strażacy i inne hieny biurokratyczne) młynek do kawy i ekspres na ladzie, a z boku dwa małe stoliki. Oczywiście WYŁĄCZNIE w celu zapoznania się z ulotkami reklamowymi nań rozłożonymi ;)

W historii forum jest topic nt. byłego sklepu z herbatą w Bolesławcu, gdzie wypowiedzieli się również właściciele. Lekturę polecam.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza