Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

jakie firmy uwzględniają wypłaty tygodniówek

9233
#lukas666 nieaktywny
17 kwietnia 2013r. o 11:54
witam,
Zakładam temat który może już był zakładany, pisze z tela i nie moge odnaleść wyszukiwarki tematów.

Chciałbym się dowiedzieć jakie firmy w Bolesławcu uwzględniają wypłaty tygodniówek.
Sezon wiosenny rozpoczęty, ja jestem młody silny i pracowity.. Tygodniówki są mile widziane ponieważ jestem bez kasy, a do Bolesławca mam 15 km. (bilety na autobus tanie nie są..) Moze ktoś mi coś podpowie. Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10617
#Paolo23 nieaktywny
17 kwietnia 2013r. o 14:08
Wątpię, że taką firmę znajdziesz :) Chyba, że przy roznoszeniu ulotek uwiniesz się w te kilka dni lub gdzieś na budowie i będziesz miał wypłatę :) A co do biletu to możesz kupić miesięczny i to w sumie cię mniej będzie kosztować niż codzienny zakup biletu u kierowcy busa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9233
#lukas666 nieaktywny
17 kwietnia 2013r. o 18:11
wlaśnie chodzi mi o budowy. Kiedyś pamiętam ze znajomy był pomocnikiem na budowie i dostawał tygodniówki. Czyli chyba jest możliwe zeby były tygodniówki.. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 kwietnia 2013r. o 18:18
lukas666 napisał(a): witam,
Zakładam temat który może już był zakładany, pisze z tela i nie moge odnaleść wyszukiwarki tematów.

Chciałbym się dowiedzieć jakie firmy w Bolesławcu uwzględniają wypłaty tygodniówek.
Sezon wiosenny rozpoczęty, ja jestem młody silny i pracowity.. Tygodniówki są mile widziane ponieważ jestem bez kasy, a do Bolesławca mam 15 km. (bilety na autobus tanie nie są..) Moze ktoś mi coś podpowie. Pozdrawiam :)

Wyszukiwarka sie zepsuła i nikt nie wie jak ją naprawić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 kwietnia 2013r. o 19:14
firma budowlana ROMAN
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
17 kwietnia 2013r. o 19:45
~ napisał(a): firma budowlana ROMAN


bania u romana do rana!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10556
#loco nieaktywny
17 kwietnia 2013r. o 19:57
~ napisał(a): firma budowlana ROMAN
chyba jaja sobie robisz człowieniu 90% firm budowlanych z bolca to przekręty i wałkarze a ta firma to już nie jednego wysterowała. :P


Dopisane 17.04.2013r. o godz. 19:55:

pan kowalik też płaci co tydzień ale po 20 zł i zdanża :D


Dopisane 17.04.2013r. o godz. 19:57:

ale znam jeszcze jedną firme kazuar płaci co kwartał :D też zdanża
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 kwietnia 2013r. o 20:01
ale bywa że i co kwartał też nie ,,zdanża,, ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima