Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Witrektomia - pilne

4623
#anilia nieaktywny
18 kwietnia 2013r. o 19:01
Proszę o pomoc.
Czy ktoś miał wykonaną witrektomie gdzie PILNE??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8936
#lj nieaktywny
18 kwietnia 2013r. o 20:55
proponuje do spzitala gdzie mają oddział okulistyczny zadzwonić, pewnie do poradni skierują po skierowanie na taki zabieg a jak już masz skierowanie to po prostu do szpitala okulistycznego podejść, wypytać o termini i wybrać gdzie jest najkrótszy... Podpowiem, że w Bolesławcu witrektomii nigdzie nie zrobisz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4623
#anilia nieaktywny
18 kwietnia 2013r. o 20:59
Wiem o tym, interesuje mnie gdzie zrobią to najlepiej liczy się czas nie ważna jest też odległość ani cena
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8936
#lj nieaktywny
18 kwietnia 2013r. o 21:12
co by mieć obietkywne porównanie to trzeba by dać się zoperować wszystkim operatorom we wszystkich placówkach a oczów do tego na pewno zabrakie. Ogólnie to jest taki zabieg gdzie każdemu operatorowi zależy aby wyszedł jak najlepiej aby utrzymać prestiż. No dobra, ale do konkretów: bardzo dobrym operatorem jest dr Szaliński (operuje na klinikach) natomiast prywatnie dr Oficjalska w przychodni na ulicy Borowskiej (koszt wg ich cennika ok 8000 zł). Z obu lekarzami miałem doczynienia i z obu jestem zadowolony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aper niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 7:11
Ja polecam Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 5 w Katowicach - Klinika Okulistyczna na ul. Ceglanej 35
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a. niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 7:27
Popytaj w SPEKTRUM we Wrocławiu:
http://www.spektrum.wroc.pl/

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Melon niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 13:26
Osobiscie mialem witrektomie kilka lat temu w Katowicach,tylko jesli chodzi o czas oczekiwania trwal kilka miesiecy.Podejrzewam ze prywatnie napewno krocej.Kwestia tez o jaki zabieg chodzi,czy wstrzykiwanie oleju do oka czy opasanie.To juz na mejscu stwierdza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lekarz niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 17:53
Proponuję lexum Wrocław. Dane sa w internecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza