Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kolejne płatne parkingi w Bolesławcu!

~Anna niezalogowany
24 kwietnia 2013r. o 9:17
przecież to jakieś żarty,Panie Prezydencie my nie zarabiamy tyle co Pan i Pana koledzy!!!!To nie Warszawa czy Wrocław!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10480
#Kaliszczak nieaktywny
24 kwietnia 2013r. o 9:29
To "ponoć" w artykule jest trochę nadmuchane, albowiem "Manufaktura" ma duży własny parking, z którego korzystają pracownicy. Można to naocznie sprawdzić, ja to zrobiłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
24 kwietnia 2013r. o 9:32
Kaliszczak napisał(a): To "ponoć" w artykule jest trochę nadmuchane, albowiem "Manufaktura" ma duży własny parking, z którego korzystają pracownicy. Można to naocznie sprawdzić, ja to zrobiłem.


Tako rzecze prezydent:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasia niezalogowany
24 kwietnia 2013r. o 9:46
To skandal, aby przy cmentarzu robić parking płatny! Niedługo przy domach postawią parkomaty!!! Rozumiem, że mieszkańcom może to przeszkadzać, ale niech pomyślą nad innym sposobem na to, a nie od razu opłaty! (np. dwie godziny parkingu za darmo - tyle powinno wystarczyć na spacer po cmentarzu).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
24 kwietnia 2013r. o 9:57
Oj Kasia, Kasia : )

Pierwsze "zdanie" OK.
Ale trzecie ... to już SKANDAL !

PS.
Przynajmniej dla mnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ROMAN LUBI CIASNE I WĄSKIE niezalogowany
24 kwietnia 2013r. o 10:06
SKANDAL TO SĄ BOLESŁAWIECKIE DROGI ROWEROWE
I NOWE WĄSKIE ULICZKI DLA SAMOCHODÓW ORAZ ORGANIZACJA RUCHU NA NICH
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zorro niezalogowany
24 kwietnia 2013r. o 10:25
A nie zastanawialiście się po co przy cmentarzu jest mur - ani nikt się tam nie pcha, ani uciekać stamtąd nie zamierza...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sekocen niezalogowany
24 kwietnia 2013r. o 11:54
Dla mnie skandalem jest otwarcie ulicy Prusa dla ruchu samochodowego. Był fajny deptak, ale lobby sklepowe przekonało prezydenta do wpuszczania samochodów.
Panie prezydencie! Otwórzmy rynek dla aut - tam też są, banki, sklepy "wszystko za 4,99", które chcą zarobić!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.