Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uwaga na oszusta

~... niezalogowany
29 kwietnia 2013r. o 9:53
Masakra z tym media marktem:)Uważam że nie ważne czy sprzęt jest używany czy nie,płaci się po to aby z tego korzystać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
29 kwietnia 2013r. o 16:17
~obserwator napisał(a): Za używaną lodówkę można dać 200 zł, góra 500,- ale nie 1500,-!!!!Paszkwil grubymi nićmi szyty przez bezmózgowca.


DOKŁADNIE!!
Dawać za używaną lodówkę tyle kasy? nie wiem jakie macie oczekiwania ,ale za te kasę kupilibyście nową, z gwarancją i to taką,ze spokojnie w bajery była by wyposażona,a tak to macie wywalone grubo ponad 2 tys za uzywany sprzęt :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 kwietnia 2013r. o 17:39
Naiwnych nie sieją ,naiwni się rodzą.Chytrość lub oszczędność klienta pogrąża.A to co oni wypisują to pic na wodę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 kwietnia 2013r. o 17:57
hemi napisał(a): DOKŁADNIE!!
Dawać za używaną lodówkę tyle kasy? nie wiem jakie macie oczekiwania ,ale za te kasę kupilibyście nową, z gwarancją i to taką,ze spokojnie w bajery była by wyposażona,a tak to macie wywalone grubo ponad 2 tys za uzywany sprzęt :)


bajery a bajery to wielka roznica. Dla niektorych bajery posiada taka lodowka http://allegro.pl/lodowka-samsung-rfg-23uers-warszawa-transport-50zl-i3210798648.html a nie taka za 1500 nowa, bo jakie taka moze miec? Napewno nic tak fajnego jak ta. Sama posiadam lodowke za 1300 i pomimo, ze podobaja mi sie takie bajery jak sa w tej drogiej nie kupilabym uzywanej. Ale z drugiej strony rozumiem, ze moze ktos myslal, ze super okazja go spotkala, taka swietna lodowka o ktorej marzyl pol zycia za jedyne 1500, i to jeszcze pewnie z wierzchu wygladala jak nowa... no dal sie ktos zlapac, pewnie ktos kto sie jej pozbyl wiedzial w czym rzecz. W kazdym razie nie ma co pisac ze za 1500 mialby nowa z bajerami bo wielu funkcji nie ma szans, zeby w tej cenie lodowka posiadala.

Zmoderowano 29.04.2013 godz.21:35 - powód: korekta cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~buchacha niezalogowany
29 kwietnia 2013r. o 18:26
Śmiać,mi się chce z tych waszych mądrości kto w życiu chociaż raz się nie połakomił na coś i nie wtopił???Żal mi ludzi ktorzy piszą te mądrości aby tylko coś napisać.Ktoś chce ostrzec przed naciągaczem a tu jeszcze tego typu komentarze i jak widać nie byli oni jedni co dali się oszukać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~.. niezalogowany
29 kwietnia 2013r. o 19:23
to ja przy okazji ostrzegam przed media expert z Bolesławca, kupilismy lodówke, zawieżliśmy ja do domu własnym transportem a że kuchnia była w trakcie remontu, nie rozpakowaliśmy od razu. Co sie okazało po rozpakowaniu kartonu, lodówka musiała byc upuszczona w trakcie transportu do sklepu, z tyłu miała wgniecenia od upadku, czego nie było widac, bo była opakowana styropanem, z zewnątrz kompletnie nic nie wskazywało na wadę, oczywyscie nie uznano nam reklamacji, bo za długi czas i własny transport. Mam swiadomosc, że sami jestesmy tez sobie winni, bo od razu nie sprawdzilismy, ale kto by pomysłał, zamawiałam wiele sprzetów przez internet z electro.pl i wszystko super a ze sklepu stacjonarnego taki bubel, dlatego nigdy wiecej tam nie pojde i przestrzegam kazdego przed media expert, bo nie wiedzą co sprzedaja :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
29 kwietnia 2013r. o 20:50
I to jest właśnie to z nieuczciwymi sprzedawcami trzeba walczyć nie ważne czy sprzętu używanego czy nowego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5969
#julietta nieaktywny
30 kwietnia 2013r. o 1:14
jak to milo poczytac. czy Polacy potrafia tylko opluwac sie jadem, bo chytry, bo glupi, bo moze powinien jednak uzbierac te 4 tys a ogolnie to przeciez mona kupic taniej...
Zal mi, ze w Polsce ciagle jeszcze obrot rzeczami uzywanymi ma czesto zly wydzwiek, kojarzy sie albo z bieda albo z chytroscia. Nie zawsze oczywiscie ale czesto jak widac
A przeciez kazda uzywana rzecz, ktora trafi do kogos innego, moze bardziej potrzebujacego, bo z mniejszym zasobem finansowym to jedna mniej rzecz na wysypisku, w lesie itd. nie twierdze, ze powinnismy kupowac tylko tylko uzywane rzeczy ale bez przesady, ktos kogos oszukal a tu az ludzie plona z nienawisci!
mam nadzieje, ze Pana uda sie pociagnac do odpowiedzialnosci. Zycze powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza