Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Janusz Korwin Mikke w Bolesławcu!

2900
#falco nieaktywny
16 maja 2013r. o 23:25
a ja przed chwilą przeczytałem o odkryciu przez amerykanskich naukowców nerwu łaczącego-nie uwierzycie-oko z odbytem :|
najciekawszy był opis eksperymentu...
uśmialem sie do łez... :D :D :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krzysztof Knp niezalogowany
16 maja 2013r. o 23:42
P. Janusz Korwin-Mikke będzie w Bolesławcu 22.05.2013 w Handlówce przy ulicy Zgorzeleckiej 18 (obok Lotosa) dokładnie o godzinie 16:30. To już pewna informacja. Zapraszamy wszystkich!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
17 maja 2013r. o 0:44
falco napisał(a): kc-a co on tam pitoli o kobietach?
szczerze-naprawdę nie wiem :)


Falco, gdyby mnie interesowało co JKM myśli na temat mężczyzn wpisałabym sobie to pytanie w wyszukiwarkę i znalazła odpowiedź. Spróbuj tak samo, to nic trudnego : ).


Dopisane 17.05.2013r. o godz. 00:44:

Preczzkomuna napisał(a): KC napisz mi proszę jakie są jego poglądy na temat kobiet i czy w ogóle da się to zrealizować. A najlepiej będzie jak pokażesz mi to w ich programie wyborczym.


Cieniu JKM, ponieważ zgadzasz się z opinią JKM, że należy pozbawić mnie prawa wyborczego z uwagi na to, że jestem kobietą, nie mam ochoty z Tobą dyskutować.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 maja 2013r. o 6:09
kc :) nie chcę Cię urazić
nie interesują mnie aż tak bardzo pomysły na ,,uzdrowienie,, tego kraju przez JKM
nie bede sie rozpisywał po raz kolejny o populizmie i takich tam pierdołach :D
cel zawsze jest jeden i ten sam-WŁADZA I KORYTO :>
pomysł o pozbawieniu prawa wyborczego jest śmieszno-głupi ale mam coś dla JKM
niech za tamtym ,,punktem,, pójdzie drugi o zwolnieniu kobiet z jakichkolwiek podatków
to jest perspektywa szerokiego elektoratu :D
jedyny punkt JKM jaki mogę poprzec to zakaz noszenia przez kobiety spodni...chyba że krótkie :D
bardzo krótkie :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~123 niezalogowany
17 maja 2013r. o 8:03
Nie wiem kc ile masz lat, jaki zawód wykonujesz (o wykształcenie nie pytam, bo to wg mnie ma drugorzędne znaczenie; liczy się mądrość życiowa, tą cenię nade wszystko) i jak się odnajdujesz w dzisiejszej "dżungli". Ale - bez urazy oczywiście - wydajesz się być strasznie nadęta i śmiertelnie poważna. A przecież poczucie humoru połączone z umiejętnością śmiania się z siebie samego - to wielki atut w kontaktach międzyludzkich. Z poczuciem humoru łatwiej pokonujemy sytuacje kryzysowe, których przecież w dzisiejszych czasach serwuje się nam w nadmiarze. Poza tym, pozytywny wpływ poczucia humoru na intelekt i emocje został potwierdzony naukowo, a ja się z tym zgadzam w 100% :) To , że moją wypowiedź "o przenośni" odebrałaś, jak odebrałaś (pewnie jako kolokwializm najgorszego gatunku), to Twój problem. I proszę Cię, nie zabieraj głosu w imieniu, jak to ujęłaś - wszystkich kobiet ;). Politykować więcej nie mam zamiaru, bo zwyczajnie brzydzę się polityką, bo - jak słusznie zauważył kolega falco - cel dla tych "cudownych uzdrawiaczy Polski" jest jeden - władza i koryto". Troche się rozpisałam, więc już tak na zakończenie - życzę Ci umiejętności śmiania się w każdej sytuacji życiowej - na przekór losowi i "Nie półgębkiem, a do rozpuku. Przecież śmiech to zdrowie".
Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
17 maja 2013r. o 8:17
Szanowne Panie : )

JKM nie jest wart takiej potyczki.



Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
17 maja 2013r. o 9:21
~~123 napisał(a): Ale - bez urazy oczywiście - wydajesz się być strasznie nadęta i śmiertelnie poważna. Pozdrawiam :)


Różne już cechy charakteru przypisywali mi ludzie na tym forum, ale tak trafnie jeszcze nikt mnie nie scharakteryzował : ). Pozdrawiam : ).


Dopisane 17.05.2013r. o godz. 09:21:

Hegemon napisał(a): Szanowne Panie : )

JKM nie jest wart takiej potyczki.

Pozdrawiam


Masz rację. Szanowny Panie : ). Pozdrawiam : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
17 maja 2013r. o 10:05
Zdziwiłem się Hegemonie kiedy ten panna wysyłał Ci :* ...
Po Twoim wpisie ja też :*Jedno zdanie a całe sedno w nim zawarte... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.