Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Parking - przy ul. B. Prusa

~ niezalogowany
19 maja 2013r. o 15:11
~Ramaj napisał(a): dawno nie byłem w tamtej okolicy.Opiszcie dokładniej : gdzie ten parking i o co chodzi.Czyżby na Prusa od sklepu CCC w kierunku łażni ?

tak, ten kierunek. Dokładniej okolice Zegara. Znaki też już stoją, schowane jeszcze pod workami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10582
#Kolec nieaktywny
19 maja 2013r. o 16:32
PO PROSTU, GŁUPOTA WŁADZY!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sru niezalogowany
19 maja 2013r. o 17:22
Z dwa Markety jeszcze niech se władza postawi,bo nie ma miejsc pracy. Co za głupota właśnie dzięki tym Marketom nie ma tam już życia,nawet otwarcie tej drogi nic już nie pomoże. Mamy pomału wyginające miasto Ceramiki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sru niezalogowany
19 maja 2013r. o 17:25
~ napisał(a):
emerson napisał(a): Dla mnie zrobienie z praktycznie jedynego prawdziwego deptaka w mieście parkingu to paranoja i kpina. Ktoś, kto wpadł na taki pomysł jest po prostu dziwny czlowiek em.
Wg.mnie ulica Prusa powinna zostać taka jaka jest czyli bez aut, a parkomaty powinny się pojawić np.na Sierpnia'80, gdzie auta stoją zawsze !!


zgadzam się potysiąćkroć z tą opinią


Sierpnia 80 jest po prostu tragicznym miejscem parkingowym,Piaskowa kolejna z ulic,gdzie jest ta Straż Miejska gdzie Policja hm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Znawca spiskowej teorii dziejów niezalogowany
19 maja 2013r. o 17:32
Widziałem dzisiaj, chyba komuś odbiło - jak można tak oszpecić najładniejszą uliczkę w Bolesławcu. Proponuję "pójść za ciosem" i zmienić nazwę ulicy na Trakt Zasłużonego Romana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 maja 2013r. o 19:20
~Znawca spiskowej teorii dziejów napisał(a): Widziałem dzisiaj, chyba komuś odbiło - jak można tak oszpecić najładniejszą uliczkę w Bolesławcu. Proponuję "pójść za ciosem" i zmienić nazwę ulicy na Trakt Zasłużonego Romana.


DOBRE ;-)

Nikt z Kim rozmawiałam (ani ze znajomych, ani z rodziny) nie uważa, że to jest ''trafna decyzja''. Ulica Prusa wymarła i na pewno wprowadzenie tam parkomatów pogłębi jej ''degradację''. Szkoda mi tylko tej pięknej kostki...przez którą miałam co chwilka wymianke fleków w butach. :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
19 maja 2013r. o 19:47
~ napisał(a):
~Ramaj napisał(a): dawno nie byłem w tamtej okolicy.Opiszcie dokładniej : gdzie ten parking i o co chodzi.Czyżby na Prusa od sklepu CCC w kierunku łażni ?

tak, ten kierunek. Dokładniej okolice Zegara. Znaki też już stoją, schowane jeszcze pod workami.

Jeżeli to prawda to zastanawiam się: co ten facet wyprawia,co on chce z tego miasta zrobić z kim to było konsultowane ?
Swoją drogą to dziwię sie,że mieszkańcy Prusa pozwalają tak sobie roztwierać parasol w d...

Szkoda mi mego miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
19 maja 2013r. o 20:23
Niedawno była tam pizzeria.Zamknięto ją po protestach jednego z radnych.Zamknięte jest na Prusa wiele firm.W zamian parkometry.To przykre obserwować jak zdesperowana władza łapie się za brzytwę aby obedrzeć ze skóry własnych mieszkańców .
Nikt nie zauważył że ona wyjdzie z tej batalii bez paluchów.

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.