Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Zwierzęta" fotograficzne
~druty niezalogowany
26 maja 2013r. o 13:30
Chyba oboje robią trudne zdjęcia .Czasem mi trudno ogarnąc o co chodzi bo jak np mozna odebrać poskrecane druty kolczaste a takie zdjęcie tu było.Jakiś dramat wewnetrzny czy co,czyli coś z cyklu co poeta miał na myśli,no ale jezeli ktoś inny prócz nich to ogarnia to oki.Gratki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
26 maja 2013r. o 18:57
Ciekawe kto(...) Bo artyzmu to na tych fotkach nie widać.

Zmoderowano 26.05.2013 godz.19:35 - powód: złośliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
26 maja 2013r. o 19:03
~:) napisał(a): Ciekawe (...)
Bo artyzmu to na tych fotkach nie widać.


Jak byś sie znał na sztuce to byś inaczej napisał ,tylko umiecie krytykować :D

Zmoderowano 26.05.2013 godz.19:35 - powód: korekta cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 maja 2013r. o 19:24
Fak tże zdjęcia zamieszczone tu na portalu nie oddają prawdziwej wartości zdjęc w rzeczywistości.Z tego co wiem to już mają zaproszenia do kilku kolejnych wystaw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
26 maja 2013r. o 19:26
~druty napisał(a): Chyba oboje robią trudne zdjęcia .Czasem mi trudno ogarnąc o co chodzi bo jak np mozna odebrać poskrecane druty kolczaste a takie zdjęcie tu było.Jakiś dramat wewnetrzny czy co,czyli coś z cyklu co poeta miał na myśli,no ale jezeli ktoś inny prócz nich to ogarnia to oki.Gratki.


TAk! Co poeta miał na myśli. Fotograf też bywa poetą. Jego wrażliwość pozwala tę poezję dostrzec. Oczywiście poezja w fotografii to co innego niż poezja wyrażana słowami, jednak każdy rodzaj poezji wymaga od odbiorcy wysiłku. Powyżej pojawiła się dość skrajna wypowiedź, kto raczej nie rozumie słowa ARTYZM. Być może dla niego poezja to rzeczywistość rzeźnika, którego sztuką jest "zarzynanie". Bardzo często się zdarza, że jak ktoś czegoś nie rozumie, to podnosi kamień. Na szczęście takich "ekspertów" wokół nas jest margines.

Serdecznie pozdrawiam autorów, fotografia bardzo mnie ciekawi, poezja w fotografii także. Nie ukrywam, że zaciekawia mnie obnażanie człowieka z wszelkich masek, ażurów, parawanów w każdym sensie. Lubię formę i treść aktu, oraz portret. TAkie fotografie pokazują nam człowieka takim jaki jest. Sami rzeźbimy nasze twarze, nasze ciała. To samo też lubie w klasycznej poezji. Jednak poezja klasyczna ma znaczną przewagę nad fotografią ;) Otóż, oprócz jakiegoś obrazka, klatki, kadru, tworzy... za pomocą uczuć, emocji, wyraża je w sposób zarezerwowany tylko dla siebie :) Gratulacje i powodzenia na przyszłość.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 maja 2013r. o 19:44
~ napisał(a): Fak tże zdjęcia zamieszczone tu na portalu nie oddają prawdziwej wartości zdjęc w rzeczywistości.Z tego co wiem to już mają zaproszenia do kilku kolejnych wystaw.

Jak takie fajne fotki robią to czemu nikt ich w Bolcu nie zna i nie organizuje im wystaw, tylko tułają się po jakichś wioskach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 maja 2013r. o 19:54
Bo może tak właśnie chcieli dla mnie są bardzo charakterystyczni,inni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4885
#Anonim4886 nieaktywny
26 maja 2013r. o 20:53
Dziękuję Bolec.Info, za obecność na wernisażu, oraz powyższy fotoreportaż.


Dziękuję wszystkim tym, którzy zdecydowali się uczestniczyć w otwarciu wystawy.

I dziękuje wszystkim tu obecnym - za słowa uznania, jak i za słowa sensownej krytyki.




Odniosę się poniżej do pewnych sformułowań i zapytań, widniejących powyżej.

Nie tułamy się niczym wygnańcy, a wprost przeciwnie - jest to nasz świadomy wybór.
Ponieważ, gdzieś tam, istnieją miejsca, w których, gdy tylko ma się chęć coś z siebie pokazać, natychmiast zapala się dla takiej osoby "zielone światło".
I nie trzeba nikomu kłaniać się w pas, ni całować w pierścień, by dostąpić bycia znanym.

Polecam pojechać do tej "jakiejś wioski" i porozmawiać z ludźmi kreującymi tamtejszą rzeczywistość.
Najbiedniejsza gmina na Dolnym Śląsku, a jednak prowadząca cztery żyjące, artystyczne galerie. Potrafiąca pociągnąć grupy mieszkańców do szeregu działań kulturalnych, artystycznych.
W tej małej wiosce powstała nawet super wyposażona siłownia, z której zresztą korzystają głownie panie (!?)
Potrafiąca zdobyć pieniądze na kompletne odnowienie kościoła, a obecnie na odwierty geotermiczne, by go ogrzać.

Gdy mi powiedziano, że ta działalność nie robi zapewne na mnie wrażenia, ponieważ w takim sporym mieście, jakim jest Bolesławiec, życie kulturalne pewnie aż kipi, dosłownie... nie wiedziałem, co odpowiedzieć.

Wiem, sporo w tej wypowiedzi goryczy, ale niestety tak to widzę.


Co do braku artyzmu.
A co to jest - artyzm ?
Czy jest nim to, czym zachwyci się większość ?
A może wszyscy ?
A może wystarczy choćby jedna osoba ?



Pozdrawiam wszystkich serdecznie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza