Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ogrzewanie z ZEC-u

801
#JoanDark nieaktywny
27 maja 2013r. o 14:00
skorn napisał(a): Moje, z czasów, gdy byłem młody i piękny. : )


akurat, to jest Varg Vikernes z Burzum :P
On tylko na tej fotce tak niewinnie wygląda ;)

\m/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2013r. o 20:54
skorn napisał(a): Płacę, więc wymagam. Mam jeszcze specjalnie z zamówieniem gdziekolwiek chodzić?


I jak tam puścili Ci to ciepło? - Panie wymagający he he
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justyś niezalogowany
27 maja 2013r. o 21:01
skorn napisał(a): Troche zimno mam w mieszkaniu, a za ogrzewanie płaci sie cały rok. Chyba że istnieje jakaś niepisana zasada, że bez względu na wysokość temperatury w maju sie nie grzeje, bo to już prawie lato.

Skarżyłeś się chłopie, że u Ciebie zimno..........
więc: 27 maja 2013 rok a w mieszkaniu KALORYFERY GORĄCE !!!!!!!!!!
masz , czego chciałeś ! Jak dla mnie, to paranoja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2013r. o 21:02
Wystarcza zapalenie świeczki i już jest miło i przytulnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
27 maja 2013r. o 23:00
~Justyś napisał(a): w mieszkaniu KALORYFERY GORĄCE !!!!!!!!!!
masz , czego chciałeś ! Jak dla mnie, to paranoja.


No to zakręć, masz wybór. U mnie nie grzeją, więc wyboru nie mam i musze siedziec w wychłodzonym mieszkaniu.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ZAINTERESOWANA niezalogowany
28 maja 2013r. o 8:37
~Edyta Rozwadowska napisał(a):
skorn napisał(a): Troche zimno mam w mieszkaniu, a za ogrzewanie płaci sie cały rok. Chyba że istnieje jakaś niepisana zasada, że bez względu na wysokość temperatury w maju sie nie grzeje, bo to już prawie lato.


Sezon grzewczy się skończył. ZEC może włączyć ogrzewanie lub pozostawić węzły w automatyce pogodowej tylko w tych budynkach, gdzie jest dostarczana ciepła woda z sieci , ale dopiero na wniosek zarządcy budynku. Proszę interweniować u swoich zarządców. Obecnie nie ma sztywnego okresu grzewczego, a o rozpoczęciu/zakończeniu sezonu decyduje główny odbiorca ciepła, czyli SM"Bolesławianka". Szanowny Pan płaci czynsz, w którym uwzględniona jest zaliczka na ciepło.


Do Pani E.Rozwadowskiej:
Czy kiedys bedzie mozliwosc podłaczenia do waszego ogrzewania np. kamienicy w Rynku, lub w okolicy ulicy Mickiewicza.Od czego jest to uzaleznione?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2013r. o 9:14
zainteresowana musisz wyłożyć kasę ,a ZEC podłączy.Temat był już wałkowany. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stary mieszczuch niezalogowany
28 maja 2013r. o 9:59
~Edyta Rozwadowska napisał(a): Sezon grzewczy się skończył. ZEC może włączyć ogrzewanie lub pozostawić węzły w automatyce pogodowej tylko w tych budynkach, gdzie jest dostarczana ciepła woda z sieci , ale dopiero na wniosek zarządcy budynku. Proszę interweniować u swoich zarządców. Obecnie nie ma sztywnego okresu grzewczego, a o rozpoczęciu/zakończeniu sezonu decyduje główny odbiorca ciepła, czyli SM"Bolesławianka". Szanowny Pan płaci czynsz, w którym uwzględniona jest zaliczka na ciepło.


Jeśli mam otrzymywać takie argumenty jak powyższy i liczyć na taką solidność samą ZEC-u jak wygląda dostarczanie ciepła do mieszkań, to bardzo dziękuję za oferowaną nam ciepłą wodę, którą dostarczać ZEC będzie tak samo jak dziś CO, czyli wg swojego widzimisię. Póki co górą dziś są własne, niezależne elektryczne i gazowe podgrzewacze wody i własne CO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza