Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry psycholog - problem nerwica

~* niezalogowany
11 czerwca 2013r. o 17:25
również polecam Panią psycholog z PCK i jest psychoterapeutką
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Andrzej niezalogowany
17 lipca 2013r. o 9:44
Witam,
ja polece osobe, z ktorej uslug korzystal czlonek mojej rodziny. Jest to Pani Marika Krysiak http://marikakrysiak.pl Ta Pani naprawde nam pomogla. Przesympatyczna, mila, spokojna - po prostu profesjonalistka no i musze przyznac - wizyty nie byly zbyt kosztowne, jak na psychologa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marta niezalogowany
17 lipca 2013r. o 14:08
~ewa napisał(a): no właśnie nie do końca masz racje. bo psychiatra z nerwicą wysyła do psychologa na psychoterapie. twierdzi że same tabletki bez psychologa nie pomogą.


Ciekawy który z naszych lekarzy psychiatrów wysyła z nerwicą do psychologa? Bo mi jeszcze się taki nie trafił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~geniusz polskiej psychologii niezalogowany
18 lipca 2013r. o 8:36
najlepszy jest browarek może być z biedronki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2013r. o 9:43
~ewa napisał(a): Mam ważne dla mnie pytanie. gdyby Pani musiała dla Siebie wybrać to poszła by Pani z nerwicą do l.Olesińskiego czy do L Postek-Zyg?prosze o szczerą odpowiedż bo nią się będe sugerowała.Pozdrawiam

Zdecydowanie Olesiński, wyciągnął mojego brata z depresji, Pani doktor raczej bym unikała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marta niezalogowany
18 lipca 2013r. o 16:25
~ewa napisał(a): Mam ważne dla mnie pytanie. gdyby Pani musiała dla Siebie wybrać to poszła by Pani z nerwicą do l.Olesińskiego czy do L Postek-Zyg?prosze o szczerą odpowiedż bo nią się będe sugerowała.Pozdrawiam


Ja chodziłam do Olesińskiego i jego bym poleciła, bo z innymi nie mam doświadczenia. Jest ok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2013r. o 19:55
Polecam XAXAX ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2013r. o 19:56
Polecam XANAX ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.