Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak jest z pracą w Bolesławcu?

~ niezalogowany
31 maja 2013r. o 13:17
~ napisał(a): Przyjechałam z mężem ze Śląska, od razu znalazł pracę na drugi dzień, mimo, że nikogo tu nie znaliśmy. Później zmienił na inną i pracuje od prawie dwóch lat. Moja znajoma praktycznie od razu znalazła pracę we Lwówku, gdzie jest chyba jeszcze gorzej niż u nas. Także jak się chce to się znajdzie. Chyba, że ktoś chce od razu mieć jakieś wyższe stanowisko.
a JAKIE TO JEST WYŻSZE STANOWISKO???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 maja 2013r. o 15:11
~ napisał(a): Przyjechałam z mężem ze Śląska, od razu znalazł pracę na drugi dzień, mimo, że nikogo tu nie znaliśmy. Później zmienił na inną i pracuje od prawie dwóch lat. Moja znajoma praktycznie od razu znalazła pracę we Lwówku, gdzie jest chyba jeszcze gorzej niż u nas. Także jak się chce to się znajdzie. Chyba, że ktoś chce od razu mieć jakieś wyższe stanowisko.


A tam...wcale tak nie jest, że jak się chce to się znajdzie...ja aktywnie szukałam pracy i jak przyszło co do czego to tylko b***er polska mi pozostał i to "weszłam" tam przez kolezanke, bo inaczej pewnie nikt by nie popatrzył na moje podanie...;/ogolnie nie za ciekawie...nawet te "niższe" stanowiska" załatwia się po znajomości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nadinn niezalogowany
31 maja 2013r. o 16:32
nie zalezy mi na jakims wysokim stanowisku ale tez nie chcialabym tyrac fizycznie. wiem ze jest ciezko i nie mam jakis wysokich wymagan. chociaz zby znalezc cos za 1200 to bedzie dobrze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 maja 2013r. o 21:35
Roboty jest od cholery, tylko robić nie ma komu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~thx niezalogowany
31 maja 2013r. o 23:26
~ napisał(a): Roboty jest od cholery, tylko robić nie ma komu.

Podaj JEDEN przykład
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fafarek niezalogowany
1 czerwca 2013r. o 5:45
Mogę pomóc w temacie znalezienia pracy, a bardziej zarabiania pieniędzy, dla tych co naprawdę chcą, a nie tylko narzekają. Wynagrodzenie atrakcyjne, uzależnione od poświęconego czasu, bez większych wymagań.
Jak naprawdę jesteś zainteresowany to napisz na [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
1 czerwca 2013r. o 12:37
~thx napisał(a):
~ napisał(a): Roboty jest od cholery, tylko robić nie ma komu.

Podaj JEDEN przykład


Guardian-jak komuś zależy na zarabianiu pieniędzy to nie bedzie wybrzydzać,wazna jest praca i pieniądze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
1 czerwca 2013r. o 14:34
Z powodu wysokich kosztów pracy ta niewielka ilość ofert wystawiona jest za najniższą krajową lub na warunkach APT / śmieciówki /Uważam że pracowanie za mniej niż " miska " nie ma sensu .

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza