Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie jest fajny klub w Bolesławcu?

~Marta niezalogowany
31 maja 2013r. o 13:38
Witam wszystkich . Niedawno wprowadziłam się do Bolesławca.Nikogo tu nie znam i znam ciekawych miejsc,żeby mozna było posiedzieć i drinka wypic.Gdzie,na jakiej ulicy są fajne kluby,gdzie gra muzyka.Nie chodzi mi o dyskoteki.Chce sie wybrac z koleżankami na drinka. chodzi mi o takie miejsce gdzie 40-latki nie będa źle postrzegane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 maja 2013r. o 19:17
u szwajcara na wesołej jeśli jesteś po czterdziestce nikt cię nie zaczepi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
31 maja 2013r. o 21:26
Piwnica Paryska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niestety niezalogowany
31 maja 2013r. o 23:29
tieri napisał(a): Piwnica Paryska


Teraz speluna :> Pełno nawalonych szczyli...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~X niezalogowany
31 maja 2013r. o 23:36
Restauracja Giovanna w Kruszynie- polecam...!!!,zobacz na FB
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Robot niezalogowany
1 czerwca 2013r. o 21:19
U mnie na chacie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~/ niezalogowany
2 czerwca 2013r. o 8:14
Nie ma. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
2 czerwca 2013r. o 9:34
Normalne.Jak zwykle tylko narzekanie i niedocenianie tego co się ma.Dobrze że okoliczni chociaż nie narzekają że coś niedaleko mają bo zawsze mogło być gorzej. :]


Dopisane 02.06.2013r. o godz. 09:34:

Piwnica Paryska Komuny paryskiej
Imperium Gdańska
Vega 10 marca
Bary,restauracje i restauracyjki trochę tego jest tak że nie będe wymieniać
Najważniejsze żeby Ci się tylko nie udzieliło Bolesławiecka mentalność czyli narzekanie na wszystko i wycie do księżyca jakie wszystko jest beeee wtedy zawsze coś ci podpasuje ;)

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.