Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Chrzest w Bazylice...

9706
#silvia26 nieaktywny
4 czerwca 2013r. o 13:40
Witam
czy ktoś chrzcił dziecko w Bazylice w rynku,bo słyszałam że proboszcz ma cennik.... a jeżeli nie ma to ile za chrzest dawaliście????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 czerwca 2013r. o 13:43
W bazylice wystarczy powiedzieć bóg zapłać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 czerwca 2013r. o 13:46
mnie na 200 zł skasowali w 2012 roku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 czerwca 2013r. o 13:48
silvia26 napisał(a): Witam
czy ktoś chrzcił dziecko w Bazylice w rynku,bo słyszałam że proboszcz ma cennik.... a jeżeli nie ma to ile za chrzest dawaliście????


Czy jesteś na tyle ........ , że ciężko ci zadzwonić do księdza i zapytać ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 czerwca 2013r. o 13:49
w bazylice i w każdym kościele katolickim za BÓG zapłać niema nic.Każą nazbierać kasy ,a potem przyjść .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ania niezalogowany
4 czerwca 2013r. o 14:42
ja 300 płaciłam 7 lat temu.....fakt , żaden inny ksiądz nie chciał ochrzcić dziecka ,bo nie mieliśmy ślubu,a tam było co łaska,ale 300 trzeba było dać...i powiem,że warto było,bo bez łaski i całkiem w przyjemnej atmosferze i bez umoralniania :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
4 czerwca 2013r. o 19:54
ja w w grudniu płaciłam 200zł i było bardzo miło:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 czerwca 2013r. o 20:06
200,300 , i tak chrzest udzielony w ten sposób jest nieważny :) spytajcie Calahana on wam powie dlaczego ;p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.