Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Restauracja Słoneczna

~ niezalogowany
4 czerwca 2013r. o 22:48
zastanawiam sie nad zrobieniem tam imprezy.prosze o opinie czy warto?czy smacznie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4218
#zofka nieaktywny
4 czerwca 2013r. o 23:39
Obiady są smaczne,ponieważ miałam okazję tam podjadać.Okolica spokojna,czysty lokal,obsługa sympatyczna ,więc miłej zabawy .Lecz opinie i tak będą różne ,więc decyzja należy do pana .
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Joanna niezalogowany
5 czerwca 2013r. o 7:35
Witam! Opinie są różne- tak jak na temat innych lokali. Ja osobiście bardzo polecam Słoneczną. Byłam na kilku imprezach zorganizowanych tam i robiłam chrzciny córci. Bardzo pozytywnie to wszystko wyszło i byliśmy zadowoleni. Obsługa bardzo miła, z właścicielką można się dogadać, co do dań. Wszystko świeże i smacznie zrobione. Reszta jedzenia jest pakowana do domu. Cena bardzo przystępna. Szczerze polecam. Asia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 czerwca 2013r. o 10:51
Właścicielka narzuca swoje menu.Obsługa była miła a teraz jakaś zbieranina.Robiłam tam komunię.Nie jestem zadowolona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
5 czerwca 2013r. o 11:10
Byłem gościem na imprezie w tej restauracji.A organizatorem imprezy był mój brat.Ludzie zastanówcie się zanim tam coś zrobicie.Nie było wędliny na dokładkę(wyliczone?),śledzi(wyliczone?) i różne tam .WSTYD!Człowiek płaci i zaprasza gości a tylko było mu wstyd.Polecam PIRAMIDĘ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maj niezalogowany
5 czerwca 2013r. o 11:46
Robiliśmy komunie w tym roku jesteśmy bardzo zadowoleni,a co do jedzenia to masz tyle za ile zapłacisz.Nam nie zabrakło jeszcze zabraliśmy do domu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Joanna niezalogowany
5 czerwca 2013r. o 11:54
No właśnie. Ile ludzi, tyle zdań na ten temat. Ja osobiście bardzo polecam. Właścicielka proponuje dania, ale to nie znaczy, że trzeba wybrać tylko te, które ona proponuje. Ja dodałam swoją sałatkę i danie na ciepło, a zrezygnowałam z jednego dania, które proponowała pani właścicielka. Najlepiej pojechać i obgadać wszystko z właścicielką. Pozdrawiam Asia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 czerwca 2013r. o 12:02
~ja napisał(a): Nie było wędliny na dokładkę(wyliczone?),śledzi(wyliczone?) i różne tam .WSTYD!Człowiek płaci i zaprasza gości a tylko było mu wstyd.Polecam PIRAMIDĘ


Kłamstwa i tyle.
W żadnym lokalu, w którym bywałem na imprezach, nie było tyle jedzenia, co właśnie w Słonecznej. Gdy tylko nieco wędlin ubywało, to talerze były napełniane ponownie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.