Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Firmy transportowe-opinie

~mario niezalogowany
5 czerwca 2013r. o 9:11
Jakie macie opinie na temat firm transportowych krajowych i międzynarodowych w B-cu i okolicach?Gdzie warto podjąć pracę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jacek. niezalogowany
5 czerwca 2013r. o 10:57
Na pewno nie polecam, Młynpolu. Ciągle jeszcze tam Jeżdżę, ale to już Koniec. Jeszcze 3 lata do tyłu zarabiałem ok 4 tys, i się zaczęło, z miesiąca na miesiąc gorzej, AUT ACANIA. nakupili [ 500], Ceny mąki wysokie, zbytu zer, nie ma gdzie jezdzić. Jeden, góra dwa wyjazdy w tygodniu, i to Wschowa, lub Szprotawa. Szefowie to Olewają, oni Kasę mają, a Kierowcami się nie Przejmują, i traktują nas jak zło Konieczne. Totalnie Właścicielą, uderzyła woda sodowa do głowy. Wiecie co? Mam wrażenie, że za całą swoją Nie udolność, Obwiniają Kierowców. Temat rzeka. Narka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 16:42
Pracował ktoś w Nowogrodżcu w firmie transportowej Aga?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolek niezalogowany
23 kwietnia 2014r. o 15:18
Polmar jedzi po calym kraju i europie i szuka kierowcow z roznych stron.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~adolf niezalogowany
23 kwietnia 2014r. o 15:31
Norbert Dentressangle w Płotach koło Zielonej Góry
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 kwietnia 2014r. o 16:38
~ napisał(a): Pracował ktoś w Nowogrodżcu w firmie transportowej Aga?


ja tam kiedyś pracowałam w biurze, porażka oszukują na czym się da
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aaaaaaaaaw niezalogowany
24 kwietnia 2014r. o 8:39
w Bolesławcu nie ma dobrych firm transportowych niestety jeździłem u kilku psiewoźników trzeba szukać dalej poza b-cem. Aktualnie pracuje u ostaszewskiego w radwanicach robota jak wszędzie ale kasa na czas i nikt nie kantuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
24 kwietnia 2014r. o 11:53
~ napisał(a): Pracował ktoś w Nowogrodżcu w firmie transportowej Aga?
Omijaj ich szerokim łukiem-zwlekają z umową której i tak nie zobaczysz czyli robisz na czarno ryzykując,wiecznie maja problem z przelewami.Pracowalem tam 3 miesiące i umowy nie dostałem a po prawie 2 miesiącach wypłacili mi 2 tysiące i to tylko dlatego że miałem na nich chaka w postaci podpisanych papierów że u nich pracowałem dzięki czemu mógłbym im narobić problemów że jeżdziłem na czarno tyle czasu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza