Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zgubiono laptop

~Adam niezalogowany
5 czerwca 2013r. o 15:23
Zgubiono laptopa w futerale
Dnia 4-06-2013 na ławce przy ulicy Bielskiej 3A zgubiono w czarnym futerale laptopa FUJITSU SIEMENS MOBILE ESPRIMO. W futerale znajdował się również dysk przenośny w etui. Laptop jest uszkodzony, zależy mi na danych znajdujących się na dyskach twardych. Znalazcę proszę o kontakt pod numerem 501 720 732. Gwarantowana nagroda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 czerwca 2013r. o 19:00
Chyba ..."nie zgubiono", tylko POZOSTAWIONO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anna niezalogowany
5 czerwca 2013r. o 19:11
To jest chyba nie istotne, ważne że właściciel szuka, może jest to coś naprawdę bardzo ważnego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 8:33
~anna napisał(a): To jest chyba nie istotne, ważne że właściciel szuka, może jest to coś naprawdę bardzo ważnego

Dlaczego nie istotne? Zgubić, to można klucze.......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Widz niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 8:38
Widzę że w końcu ludzie w Bolesławcu zaczynają porządne "wystawki" robić . :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bartek niezalogowany
7 czerwca 2013r. o 18:16
Kamery są w całym mieście a jak gościu zgłosił na policję to jest jako przywłaszczenie mienia i może za to odpowiadać więc jak ktoś znalazł tego laptopa a właściciel podał numer telefonu to powinien się z nim skontaktować i odebrać nagrodę a nie się jeszcze narażać może tam były rzeczywiście ważne dane. Tym bardziej że laptop jest uszkodzony a nie zależy mu na laptopie tylko na dyskach twardych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~egerszege niezalogowany
7 czerwca 2013r. o 20:45
daj znac jak bedziesz nastepnym razem cos "gubil"

tylko napisz gdzie i kiedy....

ewentualnie napisz czy to bedzie wartosciowe, bo moze nie bedzie sensu isc...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gras niezalogowany
8 czerwca 2013r. o 0:12
Bardziej taktownie było by napisać " zapomniałem-am laptopa"z ławki
Lub , zapiłem-am i nie wiem gdzie się podział!! ;( ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.