Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czy popierasz "działalność" Łukasza Dudzica?

~ja niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 16:46
Oho widzę jakąś zmianę nastawienia do "poczynań" tego gościa :) Już nie same ahy i ohy :P Dodam tylko, że wg mnie metody jakimi posługuje się ten "tropiciel" są odzwierciedleniem metod UB czy SB :>
I rzeczywiścvie ciekawe, czy ktoś, czyt. policja mu pomoże, jak będzie tej pomocy naprawdę potrzebował....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CD niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 20:17
Wniosek jest tylko jeden przebywanie w pobliżu tego pana lub w jego intermarche może być niebezpieczne ( nie jestem złodziejem). Dlatego wolę z daleka omijać intermarche. Pewien stary ubek powiedział mi kiedyś daj mi człowieka , a ja już paragraf na niego znajdę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pytanie na śniadanie niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 20:36
jutro o 8.10 na dwójce w ,,pytaniu na sniadanie''bedzie wywiad z panem łukaszem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
25 czerwca 2013r. o 20:41
~pytanie na śniadanie napisał(a): jutro o 8.10 na dwójce w ,,pytaniu na sniadanie''bedzie wywiad z panem łukaszem
właśnie tego dziś pragnę :| chyba specjalnie na tę okazję kupię sobie telewizor :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 21:44
znaczy że co? opowie o tym jak traktuje swoich pracowników, ludzi?
Fajnie, ale mnie tam bardziej pasuje do teleturnieju "Jaka to choroba"...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 21:56
~pytanie na śniadanie napisał(a): jutro o 8.10 na dwójce w ,,pytaniu na sniadanie''bedzie wywiad z panem łukaszem



Świat się kończy,KTO go tam zaprosił i o czym on tam będzie mówił,czy o procesie sądowym za 2 złote?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 21:57
ludzie z Bolesławca to juz nie chca nawet slyszec o pracy w tym markecie, nie długo bedzie musiał sciagac pracowników z innych miast :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 23:22
~ napisał(a): ludzie z Bolesławca to juz nie chca nawet slyszec o pracy w tym markecie, nie długo bedzie musiał sciagac pracowników z innych miast :P


Ludzie z Bolesławca to do pracowitych nie należą. Wynieść, ukraść, wypić, zjeść i jeszcze krzywda jak się im na ręce patrzy :|

Wywiad będzie o policyjnych wybrykach - liczę na jakąś świeżyznę, ale o wybrykach pracowników też by się zlepiło dobry materiał :>
chętnie takowy obejrzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza