Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Tort Monster High

~ niezalogowany
11 czerwca 2013r. o 20:54
~ napisał(a): witam chodzi o sernik tradycyjny i jakieś inne ciasta ( nie z dużą ilością masy bo obawiam się że nie wytrzymają temperatury)


Witam

Mogę wykonac sernik, shreka, sybiraka,i inne np. z owocami.
40zł za blachę. Kontakt: 505 676 754
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2013r. o 10:14
~smakosz napisał(a): A Brzozowski to gówno nie ciasta :> Tylko ta cukiernia koło policji Pokusa czy jakoś tak :P


Moze i "gówno",no w kazdym razie te upieczone w domu na pewno są zdrowsze bo w domu nie mamy róznych ulepszaczy i robi się porzadniej i smaczniej i z lepszych ,naturalnych składników,bo robi się mało .a tam gdzie masowa produkcja to wiadomo jak jest, np fermowe jajka ,zapach paskudny ,ja uzywam jajek od zielononózek kuropatwianych własnego chowu i moje ciasta są smakowite .Polecam .:}

acha, jajka zielononóżek nie zawieraja cholesterolu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2013r. o 10:40
Polecam domowe wypieki 889252303 ..SUPER
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2013r. o 22:25
W dalszym ciągu chciałam sie dowiedziec kto robi torty z monster?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2013r. o 22:53
~ napisał(a): W dalszym ciągu chciałam sie dowiedziec kto robi torty z monster?


ja robię ,bo co? z monster i nie tylko ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2013r. o 23:07
Czasami warto wczesniej sprawdzic wypieki , kiedys zamowilam ciasta z ogloszenia na bolcu i niestety wszystkie wywalilam do kosza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
13 czerwca 2013r. o 6:53
~ napisał(a): Czasami warto wczesniej sprawdzic wypieki , kiedys zamowilam ciasta z ogloszenia na bolcu i niestety wszystkie wywalilam do kosza

O kurcze! Nic się nie dało zjeść? Ja zamawiałam w maju na Komunię córci trzy ciasta i jestem zadowolona. Ciasta były smaczne. Co prawda też nie sprawdzałam wypieków tej pani i też znalazłam w ogłoszeniach na bolcu. Udało się i były smaczne ciasta. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10931
#optymistka nieaktywny
13 czerwca 2013r. o 7:02
Polecam Dorotkę ( meil [email protected] ) najlepsze,fantazyjne torty jakiekolwiek miałam okazję skosztować. Fenomenalna umiejętność. Smacznie,tanio i rewelacyjnie pod każdym względem. Zamawiałam już torta gucio i teraz kolejny. Warto napisać i zapytać :))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.