Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowa restauracja

10927
#w_obiektywie_eu nieaktywny
10 czerwca 2013r. o 18:49
jakoś w marcu gdy byłem z żoną na spacerze w tych okolicach zastanawialiśmy się, co takiego tam będzie (wtedy trwał jeszcze remont)? Ja obstawiałem aptekę (bo były takie drzwi wejściowe z małym okienkiem jak na wydawanie leków nocą) - jak widać spudłowałem :)

Trzymam kciuki za tą restaurację by się utrzymała :)

www.w-obiektywie.eu - Fotografia okolicznościowa. tel. 662 552 991
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
10 czerwca 2013r. o 20:11
A jakas stronka internetowa,albo nazwa? Chetnie spojrze na menu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10927
#w_obiektywie_eu nieaktywny
10 czerwca 2013r. o 20:44
zadając pytanie wujkowi google (tagi: restauracja, zgorzelecka, bolesławiec) wychodzi na to że restauracja nazywa się Tandoori i jest to kuchnia indyjska i pakistańska - niestety strony nie znalazłem :(

www.w-obiektywie.eu - Fotografia okolicznościowa. tel. 662 552 991
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2013r. o 21:04
ostro, bardzo ostro... sok pomaranczowy dobry, 2/5
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
10 czerwca 2013r. o 21:06
No i tym samym znalazlam stroné polecajácá ich przysmaki ;) Z tego co widze to menu jest tam ruchome ;) http://www.facebook.com/pages/Tandoori-Grill-Bar-Druga-Żona-Bolesławiec/262471197230125
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
10 czerwca 2013r. o 21:07
http://www.facebook.com/pages/Tandoori-Grill-Bar-Druga-%C5%BBona-Boles%C5%82awiec/262471197230125?fref=ts
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10911
#kanakana nieaktywny
10 czerwca 2013r. o 21:48
Też tam byłam, jedzonko super miła atmosfera napewno jeszcze tam wróce. W poniedziałki mają nieczynne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4553
#Margot2000 nieaktywny
10 czerwca 2013r. o 22:00
Jak tak zachwalacie to trzeba będzie się wybrać :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.