Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ewa Chodakowska-Trening Grupowy Warszawa 22.06

6971
#Anetka. nieaktywny
18 czerwca 2013r. o 16:10
Witajcie :) Czy wybierają się jakieś kobietki z Bolesławca i okolic w tym dniu do Warszawy na trening oraz bicie rekordu razem z Ewą Chodakowską? Razem raźniej i oczywiście taniej :)
Jest możliwość zabrania się autokarem z Głogowa 80zł za dwie strony autokar LUX z ubezpieczniem, bądź jak będzie nas piątka - autem :)[img=1371564020_ly5xkuh.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ati niezalogowany
18 czerwca 2013r. o 16:57
Jestem chętnaaa :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6971
#Anetka. nieaktywny
18 czerwca 2013r. o 17:46
Jak nie znajdzie się więcej chętnych to możemy pojechać razem autokarem. Napisz na priv to dam Ci namiary jezeli jestes pewna na 100%:) to zabierzemy sie razem do glogowa autem, wyjdzie nam taniej :)i trzeba zrobic przelew dla organizatorki 80zl :)


Dopisane 18.06.2013r. o godz. 17:46:

albo najlepiej daj swoj nr telefonu albo jak masz facebooka to namiar:) bo zapisujemy sie na wyjazd z glogowa na fb u organizatorki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ewoholiczka niezalogowany
18 czerwca 2013r. o 21:09
ja też,ja też! [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 czerwca 2013r. o 21:17
Anetka. napisał(a): Witajcie :) Czy wybierają.... na bicie rekordu razem z Ewą Chodakowską?


Namawianie do głupoty powinno być karalne! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6971
#Anetka. nieaktywny
18 czerwca 2013r. o 22:04
~ napisał(a):
Anetka. napisał(a): Witajcie :) Czy wybierają.... na bicie rekordu razem z Ewą Chodakowską?


Namawianie do głupoty powinno być karalne! :>


Skoro Cię bezimienny rozmówco temat nie interesuje to po co się wypowiadasz :) Celem Ewy jest pobicie rekordu w zgromadzeniu jak największej ilości osób na treningu. Nie wiesz - nie wypowiadaj się. Proste.


Dopisane 18.06.2013r. o godz. 21:51:

~ewoholiczka napisał(a): ja też,ja też! [email protected]

napisalam ci meila:) masz tam moj nr, odezwij sie:)


Dopisane 18.06.2013r. o godz. 22:04:

~ewoholiczka napisał(a): ja też,ja też! [email protected]

napisalam ci meila:) masz tam moj nr, odezwij sie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10931
#optymistka nieaktywny
19 czerwca 2013r. o 5:23
napisałam do Ciebie wiadomość prywatną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2013r. o 6:35
A co to za trening zapasy,boks, piłka nożna?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza