Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Baseny odkryte

~ niezalogowany
30 czerwca 2013r. o 11:28
Byl juz ktos w tym sezonie?Jakie sa ceny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MOSIR niezalogowany
1 lipca 2013r. o 0:22
~ napisał(a): Byl juz ktos w tym sezonie?Jakie sa ceny?


CENY BILETÓW

Bilet wstępu ulgowy do 16 lat - 2 zł

Bilet wstępu ulgowy powyżej 16 lat * - 3 zł

Bilet wstępu - 4,5 zł

* ulga dotyczy uczniów, studentów, emerytów i rencistów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8653
#jeden nieaktywny
1 lipca 2013r. o 10:33
Przy słabej kondycji Orki te baseny na Spacerowej pogorszą jeszcze wpływy do Orki w sezonie letnim. Nic dziwnego, że nie bardzo się spieszą z info o basenach:)
Poza tym moja opinia o Orce...: zbyt mała i niedoinwestowana żeby była atrakcyjna na skalę regionu i przyciągała ludzi z dalszych okolic ... a jako basenik miejski zbyt duża i nieprzemyślana, aby była w miarę tania w eksploatacji.
Nie ma tam nawet zimnego baseniku-niecki do wychładzania się po saunie... to jest egzemlum/kuriozum właśnie typowe dla Orki... niby coś jest ale tak nie do końca właściwie zaprojektowane... Jak mam czas to jadę do Polkowic albo Liberca na saunę ... jak sauna to sauna, a nie gorąca komora z prysznicem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lipca 2013r. o 11:15
jeden napisał(a): Przy słabej kondycji Orki te baseny na Spacerowej pogorszą jeszcze wpływy do Orki w sezonie letnim. Nic dziwnego, że nie bardzo się spieszą z info o basenach:)
Poza tym moja opinia o Orce...: zbyt mała i niedoinwestowana żeby była atrakcyjna na skalę regionu i przyciągała ludzi z dalszych okolic ... a jako basenik miejski zbyt duża i nieprzemyślana, aby była w miarę tania w eksploatacji.
Nie ma tam nawet zimnego baseniku-niecki do wychładzania się po saunie... to jest egzemlum/kuriozum właśnie typowe dla Orki... niby coś jest ale tak nie do końca właściwie zaprojektowane... Jak mam czas to jadę do Polkowic albo Liberca na saunę ... jak sauna to sauna, a nie gorąca komora z prysznicem...


Krzyżyk na drogę :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
24 lipca 2013r. o 9:52
Przypominam temat dla osób , które nie wiedzą, że jest wyszukiwarka i zakładają następny temat w tej samej sprawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2013r. o 15:29
niektóre osoby są zbyt tępe, żeby w temacie o odkrytych basenach pisać o odkrytych basenach, lepiej nażygać na orkę, niewiadomo z jakich przyczyn, ta osoba po prostu wstała rano i pierwsze co sobie pomyślała to: jak ja nienawidze orki :) no i gdzieś musiała dać upust swoim emocjom i swoją elokwencją na miarę prezydenta albo księcia...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
25 lipca 2013r. o 10:30
~ napisał(a): Totalna porażka!!!! Temperatura zbija z nóg, kazdy sie gotuje, a na basenach śpią. Pewnie......od końca czerwca, jak będą deszcze padały, to moze otworzą baseny.....tak tylko u nas w Polsce moze być !

Ciapciaku...terminy są ustalane przepisami, więc nie spali, lecz przygotowywali je do sezonu. Trzeba było na rowerku podjechać na baseny i zobaczyć zza płotu co się dzieje. Myślisz, że tam samo się ponaprawia i wyczyści przed sezonem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2013r. o 11:57
niestety naszych emerytów nie stać na takie ceny... nawet lepsza sauna i super wypas nie pomoże, bo to nie zarobi na siebie.
60% mieszkańców naszego miasta to emeryci i renciści ---- ORKA WYSTARCZY JAK JEST.
JA CHODZE CODZIENNIE I PARE ,OICH ZNAJOMYCH a i tak jest niestety pusto i o godz. 21. 00 też nikogo nie ma...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza