Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

gdzie nad jezioro??

~renia niezalogowany
30 czerwca 2013r. o 10:01
A coś bliżej ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marian niezalogowany
30 czerwca 2013r. o 11:51
~renia napisał(a): A coś bliżej ?

bliżej, bliżej :> nad Balaton sobie skocz :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~renia niezalogowany
30 czerwca 2013r. o 17:58
Jak nie masz nic do powiedzenia ciekawego to się nie wypowiadaj :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5384
#QSTON nieaktywny
30 czerwca 2013r. o 22:10
ja w tym roku jade do Bożkowic, tam gdzie zamek czocha. wynajęłam mały domek nad jeziorem leśniańskim i zobaczymy ... 120 zł za dobe, 2 pokoje kuchnia łazienka, wyposażenie telewizor itp. i tyle osób ile wejdzie. tylko jeszcze żeby pogoda była...:)


Dopisane 30.06.2013r. o godz. 22:10:

44 km od bolesławca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
30 czerwca 2013r. o 22:17
pieknie jest w slawa,lgin
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ania niezalogowany
30 sierpnia 2013r. o 10:27
Gdzie można pojechać na weekend nad jezioro, albo może też pozwiedzać coś w okolicy z dwulatkiem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2013r. o 14:02
rokitki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~!!! niezalogowany
30 sierpnia 2013r. o 14:20
Radzyń koło Sławy .Piękny i tani ośrodek ale podobno ma padać do poniedziałku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza