Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zbieramy zakrętki dla Justynki !

10512
#Smlq nieaktywny
4 lipca 2013r. o 23:05
Prosimy o Pomoc dla Justynki !

Hej.
Jakiś czas temu postanowiłam spełnić jedno z marzeń mojej chorej kuzynki. Mianowicie zakupić jej elektryczny wózek inwalidzki. Niestety koszt takiego wózka jest zdecydowanie za duży na moją kieszeń, więc postanowiłam zebrać pieniądze w inny sposób.
Większość z was pewnie spotkała się już z akcją "zbieramy zakrętki" w szkole, pracy, sklepie. Takie akcje są spotykane wszędzie i wiele osób dzięki nim otrzymało wózek czy inną niezbędną do życia rzecz.
Taka akcja nic was nie kosztuje, tu chodzi jedynie o wyuczenie w sobie odruchu schowania zakrętki do kieszeni a w domu wrzucenia jej do pojemnika zamiast do śmieci.
Moja kuzynka choruje na wrodzoną łamliwość kości. W swoim życiu przeszła już wiele operacji,podczas których do kości wsadzano jej druty wzmacniające. W tym roku skończyła 22lata, jest uśmiechnięta, pracowita, ma wielkie ambicje. Niestety jest wciąż uzależniona od mamy, taty czy babci. Taki wózek umożliwiłby jej samodzielne poruszanie się, zalatwianie spraw, jeżdzenie do pracy.
Sprawiłby jej wiele radości.

Nie proszę was o pieniądze, każdy wypija jakiś napój dziennie, każda zakrętka jest ważna, każda zakrętka to krok do wózka, do spełnienia marzenia osoby, która nie może korzystać z życia tak jak my.

Staram się rozszerzyć tą akcję więc proszę o zapraszanie znajomych!!

UWAGA!
Niektórzy z was mają moją kuzynkę Justynę w znajomych, BŁAGAM o pomijanie jej w zaproszeniu. ONA NIC NIE WIE, to ma być NIESPODZIANKA !

PS:
1. Zakrętki można oddawać pod adres mojego zamieszkania w Lubaniu oraz Wrocławiu (priv) Jeśli trzeba będzie podjechać, coś wymyślę i podjadę, nawet poza granice tych miast!
2. Jeśli wiesz coś na temat organizacji, fundacji itp które zajmują się takimi akcjami DAJ MI ZNAĆ!
3. Wszelkie informacje ile już mam, jak toczy się cała akcja oraz co udało się zalatwić oczywiście będę pisała tutaj. Jesli chcesz wiedzieć więcej: śmiało pisz na priv! ;-)


https://www.facebook.com/events/484214811666541/?notif_t=plan_edited Zapraszamy na facebooka ! Bądźmy na bieżąco !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ona niezalogowany
5 lipca 2013r. o 8:54
W bolesławcu można gdzieś oddawać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10512
#Smlq nieaktywny
5 lipca 2013r. o 11:24
Nie wiem czy w Bolesławcu gdzieś można zbierać... Pewnie tak.. Tylko że My potrzebujemy nakrętki do Lubania ;-) Jeżeli ktokolwiek miałby to prosimy o jakiś kontakt na fb ... ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1961
#zocha nieaktywny
5 lipca 2013r. o 11:37
No to raczej pomyliłeś fora.
Pisz na lubańskich portalach.
Jak to sobie wyobrażasz,że ktoś z reklamówką nakrętek będzie jechał z B-ca do Lubania czy Wrocławia?
Postaraj się o punkty zbiórki w Bolesławcu, wtedy może coś z tego będzie.
Do niedawna bolesławianie zbierali nakrętki dla Dominika i wiem, że ta zbiórka przynosiła efekty.Akcja dla Dominika się skończyła, ale ludzie z rozpędu dalej zbierają nakrętki.
Powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9880
#she89 nieaktywny
5 lipca 2013r. o 11:41
Zgadzam się. Sama nadal zbieram nakrętki a mam ich już tak wiele, że nie mam co z nimi zrobić. Także czekam na adres pod jaki można zanieść nakrętki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10512
#Smlq nieaktywny
5 lipca 2013r. o 11:48
Do zocha może i tak na Lubańskich forach pisaliśmy... Ale powyżej jest też , że po nakrętki do Bolesławca można podjechać.. przecież nie jest daleko...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1961
#zocha nieaktywny
5 lipca 2013r. o 14:17
No rozumiem, że można podjechać, ale co będziesz "podjeżdżał" po woreczek nakrętek? To nierealne.
Poszukaj tematu "zbieramy nakrętki dla Dominika.Tam sa punkty, w których były zbierane nakrętki. Porozmawiaj może będą mogli udostępnić miejsce dla twoich pojemników. Wtedy to ma szansę powodzenia.
Życzę sukcesów. Sama z rozpędu zbieram nakrętki.Jakoś tak szkoda wyrzucić :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10512
#Smlq nieaktywny
5 lipca 2013r. o 14:50
Nom okej ;-) W takim razie Dziękujemy ! ;) Poozdrawiam !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.