Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ile jeszcze wytrzymamy ?

2900
#falco nieaktywny
7 lipca 2013r. o 11:25
teraz wiecie dlaczego min. kraj ten nigdy nie będzie oparty na systemie szwajcarskim gdzie obywatele spełniający wymogi powołania do armii, posiadają broń w domu?
już widzę to u nas... :D
sam bym kilku zastrzelił ;)
a kilku tutaj mnie... :P

miłego rozpamiętywania dnia dzisiejszego tego kraju bo ...jutra dla niektórych może nie być ;)


Dopisane 07.07.2013r. o godz. 11:25:

rozpisałem się ponad miarę więc opuszczam Was...

śliczny dzień za oknem... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lipca 2013r. o 11:31
~ napisał(a): Dokładnie! Nie inaczej! Bolek pieprzony.


Popiep...ny ale ustawiony na całe życie i rodzinka też.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 lipca 2013r. o 15:10
~ napisał(a):
Posłużę się cytatem braci Wahowskich, reżyserów filmu Matrix:
“Nie wszyscy są gotowi do odłączenia. Niektórzy tak bardzo wierzą w system, że są gotowi zginąć w jego obronie”. "


Znam kilku takich nędzarzy pozbawionych empatii. Można im spokojnie pluć w twarz , pary z gęby nie puszczą , ale gotowi zabić dla złotówki.

Na jednym z wielu moich ulubionych portali , pewna Internautka napisała takie coś :

" egzopolityka 07.07.2013 10:52
Chciwość i dążenie do maksymalnego wykorzystania innych ludzi dla własnych celów dotyczy wszystkich sfer życia, nie tylko pieniędzy, choć najbardziej zauważalne jest to odnośnie pieniędzy. Takie zachowanie jest typowe dla cywilizacji STS w której żyjemy. Członkowie społeczności STS nie potrafią sobie nawet wyobrazić tego że można żyć inaczej. Dlatego wszystko to co piszę jest nie rozumiane. W cywilizacjach STO życie polega na udzielaniu bezwarunkowej pomocy innym członkom społeczności. Jest to naturalna potrzeba (coś jak doktor Judym), która przychodzi automatycznie. Społeczeństwa STS nie są w stanie za bardzo rozwinąć się ze względu na na brak chęci współpracy między członkami i życie w takich społeczeństwach jest bardzo ciężkie. Dusze ludzkie podjęły dobrowolną decyzję około 309 000 lat temu przejścia z cywilizacji STO do STS. Celem tej decyzji było zwiększenie ilości doznawanych przyjemności fizycznych różnego rodzaju w postaci emocji a głównie chodziło o możliwość doświadczania seksu od którego całe społeczeństwo błyskawicznie uzależniło się. Po przejściu do czwartej gęstości, które ma nastąpić w przyszłym roku (całkowita zmiana praw fizyki, czyli totalny koniec obecnej formy istnienia), nasza cywilizacja dostanie 1000 lat żeby określić się czy chce być STS czy STO.

I jeszcze coś. O tym co piszę, rząd wie od dawna. Jest to jedna z wielu rzeczy ukrywanych przed społeczeństwem. Ludzie u władzy ukrywają ponad 99% całej wiedzy. Ta sytuacja będzie się gwałtownie zmieniać w najbliższych miesiącach i ludziom będą otwierać się oczy. "

Osobiście liczę na to , że ludziom otwierać będą się oczy i przygłupy , jak Draw , albo się przystosują , albo padną. Niech sami wybierają , co im ważniejsze , mamona czy życie. :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lipca 2013r. o 18:47
http://renesans21.pl/?p=134
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 lipca 2013r. o 19:09
"Nadal jestem przekonany, że prawdziwa rewolucja zacznie się od rolników i ziemi. Ziemia prezentuje najniższy wspólny mianownik dla wszystkich naszych podstawowych potrzeb: jedzenia, wody i schronienia. "

Pozwoliłem sobie na mały cytacik Kolego/ Koleżanko 215 :) Świetnie napisany i prawdziwy tekst. Dziękuję :), nie ma to jak, rozumieć Innych . :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4094
#arkadiuszw nieaktywny
7 lipca 2013r. o 20:56
Masakra , aż sobie hasło odswiezylem zeby cos napisac, bo rzadko tu zagladam , odrazu przepraszam za bledy i braki w interpunkcji bo pisze z telefonu i w duzym pospiechu. W koncu mamy 21 wiek. Ogolnie temat mnie zainteresowal juz od wczoraj. Kolezanko Pannazdzieckiem , po twym ostatnim wpisie zastanawiam sie co spożywasz lub wąchasz albo bierzesz, powiedz mi bo to niezły towar, jak jest tani to chetnie sie zaopatrze, zawsze to bede mógł odlecieć na jakis czas :) , odnosnie tego co pisze tłum i inni mu podobni to oczywoiscie macie racje ale nie do konca. Sytuacja w kraju jest tragiczna , ja sam nie moge patrzyc na to co sie dzieje tutaj pomimo ze ja osiagnąlem pewien sukces w tym kraju oczywiscie biorac pod uwage ile inni zarabiaja moi koledzy z klasy itp to uwazam ze sie wybiłem ale wcale nie jest mi z tym tak łatwo. Mam dobrze prosperujaca firme , zarabiam miesiecznie kilka srednich krajowych ale to nie o to tu chodzi , na kazdym koku wisi nade mną bat urzedu skarbowego , zusu i innych instytucji , gdzie nie pojde to traktuja mnie jak intruza, wszedzie chca mnie wydymac, pojde do banku chca mnie oszukac , pojde do wieżowca , wszedzie patrz ana mnie jak na intruza, ostatnio w 2012 roku wziąlem pierwszy raz od 10 lat dłuzsze chorobowe bo mialem operacje , i zaraz po tym mialem kontrole z zusu i chcieli mnie oskubać za to ze wzialem zwolnienie. Ludzie czy ten kraj jest normalny ???????????? Pomimo ze dosc dobrze zarabiam to mam taką presje na sobie ze powoli zastanawiam sie czy nie zamknac firmy i isc na etat i miec wszystko w d. Posiedziec 8 godzin przed biurkiem , o szesnastej zamknac biurko i isc spokojnie do domu , wziac w roku 26 dni urlopu bez łaski , a jak dziecko mi zachoruje to zebym mógł wziac zwolnienie bez obaw ze ktos mnie w.y.j.e.b.i.e. Aha , odnosnie kwestii wyksztalcenia , to nie macie racji, nie mozna oceniac ludzi po tym jakie ma wyksztalcenie poniewaz ja np mam wyższe wyksztalcenie i uwazam ze tylko stracilem 5 lat na akademi ekonomicznej i te studia do niczego mi sie nie przydaly i tylko stracilem 5 lat mlodosci i kupe kasy a te studia nic mi w zyciu nie pomogly. Znam wielu magistrów od siedmiu bolesci co nie potrafią zdania dobrze sklecic a przede wszystkich nie potrafią samodzielnie myslec , w szkole uczyli sie wszystkiego na pamięć i mieli piątki ale teraz nie potrafią sobie w życiu poradzić. Ojciec mi mówil jak bylem w podstawówce , ucz sie ucz , bo jak nie to bedziesz lakiernikiem i sie śmiał ze mnie , K u R w A teraz mój staruszek by sie zdziwił jak u nas lakiernicy zarabiają a cała rzesza magistrów i absolwentów śmiesznych studiów typu witelon czy WSM w legnicy (żenada) siedzą i nie wiedza co maja z życiem zrobic i czekają az ktos im na tacy poda i maja pretensje do świata ze trzeba sie za robote zabrac. Śmiech na sali. Osobiscie gdybym mial swoj rozum 10 lat temu to bym na studia nie szedl tylko juz wtedy bym interes rozkrecal, a tak stracilem 5 cennych lat, dzisiaj byłbym w zupelnie innym miejscu niz dzisiaj. Tak wiec wszystko zalezy od czlowieka i danej sytuacji. Podsumowując to zycie u nas w PL to jest walka o przetrwanie na kazdym kroku, dla tych troche bogatszych także, dla tych co są szefami i mają wlasne firmy też bo kraj ich najbardziej łupie i z nich ściąga. Ja pracuje w takiej branży ze nie jestem w stanie nic zrobic na czarno bo moi kontrahenci wymagają faktur ,ale naprawde nie dziwie sie ludziom którzy robią na czarno albo w swojej firmie odwalają lewizje bez faktur , bo te podatki i haracz na zus to jest normalnie skandal. Koncząc pozdrawiam kolege falco. Gość ma zdrowe podejscie do systemu :) Tojsienka Ciebie tez pzdr. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 lipca 2013r. o 21:05
dzięki za pozdrowienia :)


Dopisane 07.07.2013r. o godz. 21:05:

aha...Polanie contra jankesi 1:0 w setach i prowadzenie w drugim... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 lipca 2013r. o 21:24
arkadiuszw napisał(a): Masakra ... Ja pracuje w takiej branży ze nie jestem w stanie nic zrobic na czarno bo moi kontrahenci wymagają faktur ,ale naprawde nie dziwie sie ludziom którzy robią na czarno albo w swojej firmie odwalają lewizje bez faktur , bo te podatki i haracz na zus to jest normalnie skandal. Koncząc pozdrawiam kolege falco. Gość ma zdrowe podejscie do systemu :) Tojsienka Ciebie tez pzdr. :)


Bogu , a Ty wciąż ze sznura gadasz ? :D Zwanego inaczej smrodfonem. Mam zaszczyt znać osobiście i Kolegę Falco i Koleżankę Aniołka i nie jestem babą ... ale nieźle naszrajboliłeś. Neofeudalny system wyzysku , ubrany w szlachetną nazwę Urzędu Skarbowego trzeba zwalczać. Precz z fiducjarnymi kredytami i obowiązkiem płacenia na krętaczy ... a Naczelnik Urzędu Skarbowego ( obojętnie jak się nazwa )

Szlachetny Państwowy Urzędas , jest jak wikariusz na plebanii. Dziwi mnie to , że jeszcze tego nie rozumiecie. Czółko Bolecnauci , idę spać . Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza