Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie jest skup sprzętu komputerowego-różnego???

~JAA niezalogowany
13 lipca 2013r. o 22:11
Witam.
Czy ktoś orientuje się czy w Bolesławcu jest skup zużytego sprzętu komputerowego??
Mam parę takich sprzętów do zbycia.
Dziękuje za jakąkolwiek informację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lipca 2013r. o 17:32
696229668 tu masz telefon do znajomego który skupuje złom komputerowy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
14 lipca 2013r. o 23:22
Na ul. Buczka

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1428
Seifer
15 lipca 2013r. o 20:45
tak własnie Buczka tam z tyłu stacji shell

Uśmiech na twarzy nie zawsze odzwierciedla faktyczny stan umysłu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~egerszege niezalogowany
15 lipca 2013r. o 22:11
na buczka to jest punkt przyjec a nie skup - tam grosza nie dostaniesz za takie cos...wiem, bo oddawalem....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 lipca 2013r. o 22:40
Ja też wiem, bo sprzedawałem.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Adam niezalogowany
24 listopada 2015r. o 22:45
ja szukałem tego typu firmy w necie. znalazłem http://www.skupit.pl/ i w sumie nie żałuję, bo na swoje działania (usuwanie danych z dysków) dają certyfikat. człowiek przynajmniej ma pewność, że jego dane nie zostaną przez nikogo użyte
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Leon88bc niezalogowany
14 stycznia 2016r. o 14:06
Witam, czy skup na ul. Buczka w dalszym ciągu istnieje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza