Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ustawienie zbieżności kół

~Łukasz niezalogowany
16 lipca 2013r. o 19:19
Spróbuj również na Okręgowych stacjach diagnostycznych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wojtek niezalogowany
17 lipca 2013r. o 6:20
U jaskota na zabobrzu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~malwaa02 niezalogowany
17 lipca 2013r. o 13:24
w Kruszynie w wulkanizacji mają ustawianie w 3D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Daniel niezalogowany
18 lipca 2013r. o 9:38
Polecam "Jaskot" ładnie wszystko ustawiają. (przy myjni recznej-wyjadz na zgorzelec z Bolesławca,po lewej,ostry zjazd w dół jakby na myjke.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sabek niezalogowany
18 lipca 2013r. o 13:43
jeśli zbieżność ,to tylko Jaskot-nigdy mnie nie zawódł w najróżniejszych autach ,choć słyszałem też dobre opinie o chłopakach z firmy Joryc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łukasz niezalogowany
18 lipca 2013r. o 23:16
Joryc na staszica za byłym PZU ma elektroniczny sprzęt do ustawiania zbieżności, a Bertman ma laserowe manualne. Jeżeli chodzi o dokładność to zależy od mechanika jak ci przykręci końcówki drążków i w jakiej pozycji ustawi kierownice :)
PS. Rok temu robiłem zbieżność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8756
#marcin85 nieaktywny
29 marca 2014r. o 6:30
Joryc ustawiali mi tam zbieżnosc i z tyłu był problem i nie ustawili, mechanik powiedział ze mam rozwalone gumy z tylu, pojechałem na szarpak i sa ok ale polecam chłopaków maja dobry sprzet laserowy :] :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwaTOr niezalogowany
29 marca 2014r. o 9:06
Ja miałem problem z "uciekającym autem" pojechałem do Jaskota tam ustawił, ale problem nie zniknął. Stwierdziłem ze chyba się nie popisał. Pojechałem do JORYC (nota bene teraz znajduje się za CARREFOUR'em) i tak zbadali że różnica błędu jest w setnych jednostkach (nie pamiętam czy stopni czy milimetrów), co nie ma znaczenia dla jazdy. Tak więc oba warsztaty dobrze sprawdziły. Problem leżał w nierównomiernie zużytych oponach bo zniknął po wymianie na letnie, a jedna opona była "dziwnie" zużyta. Podejrzewam przyczyne w uszkodzonym amortyzatorze po tej stronie, na którym moja ślubna jeździła około 3 m-cy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.