Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kradziez zabawek-Szczytnica, Iwiny

~Anka niezalogowany
18 lipca 2013r. o 22:28
Witam. Postanowiłam założyć temat, ponieważ problem robi sie coraz większy.
Od kilku lat funkcjonuje u nas tzw. "blokowy plac zabaw". Oprócz tego że są "duże gabaryty"( huśtawki, zjeżdżalnia, trampolina itp), to mieliśmy też sporo małych zabawek. Już na początku sezonu zginęły nam stojący kosz do gry, i kilka większych samochodów, ale w zeszłym tygodniu nasz plac został ogołocony ze wszystkich tych "lepszych" zabawek. Zginął samochód na pedały, plastikowa zjeżdżalnia, auto do odpychania, kilka dużych wywrotek i praktycznie wszystkie niepołamane zabawki z piaskownicy. Zostały same "szroty".
Dlatego dopiero dzis o tym piszę, ponieważ dowiedziałam się, że poprzedniej nocy w Iwinach było to samo, zniknęło dużo zabawek z pod bloków. Nie wiem czy ktoś znalazł sobie taki sposób na życie, ale myślę, że to jakaś zorganizowana ekipa i na tym się nie skończy. Nie mogę zrozumieć takiego postępowania, jak można kraść zabawki dzieciom...
Może ktoś gdzieś ostatnio zauważył coś podejrzanego? Policja to nam raczej nie pomoże :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10681
#CoToKogo nieaktywny
19 lipca 2013r. o 13:29
wysłałam Ci wiadomosć na priv
mam nadzieje, że doszła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2013r. o 13:55
porabany kraj bezprawia nawet jak ich zlapia to nic nie zrobia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3552
#tede3178 nieaktywny
19 lipca 2013r. o 20:42
Moim dzieciom ukradli :
Traktorek na pedała czerwony duży
Fotelik Do samochodu
2 hulajnogi aluminiowe
Duża wywrotka zabawka
Życzę tym BYDLAKOM!!!!! żebym nigdy się nie dowiedział kim są.
ŻEBY ZDECHLI
!! !! !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2013r. o 21:15
Nie wiem kiedy ci ukradli ale w zeszłą sobotę widziałam jak ktoś kupił traktorek używany na manhattanie może to był twój.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3552
#tede3178 nieaktywny
19 lipca 2013r. o 21:22
~ napisał(a): Nie wiem kiedy ci ukradli ale w zeszłą sobotę widziałam jak ktoś kupił traktorek używany na manhattanie może to był twój.

Możliwe, ja często tam zaglądam ale nie wydaje mi się żeby złodziej był aż tak głupi i sprzedawał te zabawki na własnym podwórku.
Ale kto wie ?? ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anka niezalogowany
19 lipca 2013r. o 22:02
CoToKogo napisał(a): wysłałam Ci wiadomosć na priv
mam nadzieje, że doszła




Nie wiem gdzie ta wiadomość została wysłana, bo przecież nie dodałam swoich namiarów. To moje gg 32953921.

Ten nasz "samochód na pedały", to w sumie był traktor z łychą z przodu,podobne do tego co na zdjęciu, tylko kolor chyba taki ciemnozielony. Dzieci za długo się nim nie nacieszyły bo stał tylko kilka dni... nawet nie pamiętam dokładnie czy był cały zielony :/ [img=1374264060_zebifcm.jpg]



Może gdzieś ktos widział takie coś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anka niezalogowany
19 lipca 2013r. o 22:12
Mieliśmy też autko, takie jak na zdjęciu tylko całe żółte. Bardzo specyficzne w nim jest to, że było pochlapane farba (chyba czerwoną), i kółka obklejone brązową taśmą klejącą. Takie rzeczy rzucają się w oczy. Pozdrawiam.[img=1374264737_kimq25x.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.