Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

UWAGA !!! Na "pracodawców" z Krępnicy.

1605
#brandondico nieaktywny
20 lipca 2013r. o 12:14
Witam.

Chciałem poinformować, że osoby zatrudniające pracowników do lasu w Krępnicy to oszuści.

Zakład Usług Leśnych
Krzysztof K.
Krępnica 24

Ogłaszają się na stronie urzędu pracy.

Pracowałem tam 2-3 miesiące i zobaczyłem tylko 300zł, nawet umowy nie dostałem...
Traktują pracownika jak śmiecia z samego rana pseudo szefowa wyciera się na pracowników, po pracy to samo.
Każą jeździć do pracy na przyczepie, którą ciągnie traktor (przyczepa bez jakichkolwiek zabezpieczeń przed kurzem czy wypadnięciem z niej).
Dzień w dzień gadają, że umowa jest już gotowa ale księgowa się spóźnia.
Wypłaty nie ma bo czekają na przelew.
Szef to straszny pijak. Pije na miejscu pracy aż do upadłego, a później jego żona obwinia za to pracowników, że upijają go.

Nie otrzymałem wypłaty za 2,5 miesiąca pracy (około 2000zł).
Jeździłem do nich systematycznie (po zarobione pieniądze) ale nie było nikogo, a potem zmienili numery telefonów.
Pracowałem bez umowy więc nic nie zrobię już z tym, tylko przestrzegam ludzi przed nimi.

PISZĘ TO JESZCZE RAZ, PONIEWAŻ ZNÓW SIĘ OGŁASZAJĄ :

PUP Bolesławiec

Oferta pracy nr OfPr/13/0669 - Pomocnik pilarza - 1600zł
Oferta pracy nr OfPr/13/0669 - Pilarz - 1600zł
Oferta pracy nr OfPr/13/0669 - Operator ciągników zrywkowych - 2000zł

"Zakład Usług Leśnych"
Krzysztof i Wioletta K.
Krępnica 24
59-700 Bolesławiec
telefon: 695140573

Nie polecam tam dzwonić, a tym bardziej pracować dla nich.

Pozdrawiam

Zmoderowano 21.07.2013 godz.10:50 - powód: nazwisko osób niepublicznych (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lipca 2013r. o 12:19
A ja zapraszam pracodawców z Krępnicy na targi pracy. Będzie można w wuja mamić frajerów pod okiem starostwa a czasem i Darek się pojawi zachwalać świetne targi i pracodawców, jak to kiedyś było gdy się tam przeszedłem "po pracę" :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7066
#Gamelin nieaktywny
20 lipca 2013r. o 12:20
No nie wiem , ja na Twoim miejscu zamiast pisac na forum o tym poszukałbym języka u ludzi ktorzy co nieco wiedza jak sie postepuje w takich sytuacjach ... na pewno trzeba by to zglosic do urzędu pracy . Ty juz raczej kasy nie odzyskasz ale tym nieuczciwym typem zajma sie odpowiednie instytucje /ludzie - tylko trzeba rabanu narobic ;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:] niezalogowany
20 lipca 2013r. o 12:20
Kolego opisz jeżeli oszukali Ciebie napisz maila lub list do Państwowej Inspekcji Pracy, na 100% przyjadą i skontrolują firmę , a podpisując się nazwiskiem pod info dla PIP , dostaniesz sprawozdanie z kontroli.

trzeba walczyć z takimi oszustami którzy nie przestrzegają kodeksu pracy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
20 lipca 2013r. o 12:26
Kontakt do Państwowej Inspekcji Pracy: http://www.pip.gov.pl/

Już kilka bolesławieckich nieuczciwych firm miało "przyjemność" z tą instytucją , w kilku przypadkach skończyło się wysokimi (kilkutysięcznymi) mandatami.

Jedyny "bat" na nieuczciwych pracodawców! polecam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lipca 2013r. o 17:16
bardzo dobrze że podałeś imiona nazwiska numery telefonów niech wszyscy poznają się na oszustach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lipca 2013r. o 21:41
Wydaje mi się że jakiś czas temu też była dyskusja na temat "uczciwości" tej firmy. A ja na twoim miejscu podałaby ich do sądu pracy jak masz świadków że pracowałeś to powinieneś coś wywalczyć - mogę się mylić więc może zasięgnij języka u prawnika, gdzieś są bezpłatne porady
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kazimierz Marczewski niezalogowany
20 lipca 2013r. o 21:55
W przyszłym tygodniu wrócimy do sprawy ponownie, pracodawcy z Krępnicy nie dotrzymali ustaleń, jakie na piśmie podpisali z byłymi pracownikami w mojej obecności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego