Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe miejsca na weekendowy wyjazd

~:) niezalogowany
20 lipca 2013r. o 12:16
Chwila wolnego czasu - weekend :) Warto by ten czas spędzić aktywnie, a nie oglądając kolejną serie Trudnych Spraw ;) . Jakie znacie ciekawe miejsca na taki weekendowy wypad? Chodzi mi o miejsca atrakcje w naszym województwie. [img=1374315375_sgzoxn4.gif]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4617
#arti29 nieaktywny
20 lipca 2013r. o 17:09
Polecam Ranczo Grapa w Nowych Łąkach k. Pielgrzymki . Super miejsce na wypoczynek , kontakt z naturą i park linowy dla dzieci . Dodatkowo dzieci mogą karmić zwierzęta np. Daniele :)

Chwytaj dzień :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lipca 2013r. o 20:38
arti29 napisał(a): Polecam Ranczo Grapa w Nowych Łąkach k. Pielgrzymki . Super miejsce na wypoczynek , kontakt z naturą i park linowy dla dzieci . Dodatkowo dzieci mogą karmić zwierzęta np. Daniele :)


park linowy tam jest?? jak byłam w tamtym roku to nic takiego nie było, w takim razie fajnie, że się rozwija :) trzeba tam zajrzeć ponownie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tomek niezalogowany
20 lipca 2013r. o 22:37
a ja polecam Jezioro Czocha koło Leśnej, jest tam kilka ośrodków no i dzika plaża:))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lipca 2013r. o 22:41
Co znaczy "dzika plaza" ? Co znaczy "koło Leśnej"? Chciałbym z żona wyjechać na weekend w te okolice,ale nie wiem gdzie.Bożkowice,Złotniki? Znasz jakieś fajne i tanie miejsce na 1-2 noclegi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tomek niezalogowany
21 lipca 2013r. o 0:19
~ napisał(a): Co znaczy "dzika plaza" ? Co znaczy "koło Leśnej"? Chciałbym z żona wyjechać na weekend w te okolice,ale nie wiem gdzie.Bożkowice,Złotniki? Znasz jakieś fajne i tanie miejsce na 1-2 noclegi?

dzika plaża to taka, na której nie ma ratownika ani opłaty za wstęp na plażę i wtedy najlepiej mieć swój kamping lub namiot a jeżeli chcesz pod domek to najlepiej do Stankowic do Buckiego lub na Zlotniki na ośrodek Elektrowni Turów lub do Bożkowic na ośrodek Rajsko lub w inne miejsca m.in. Karłowice, Złoty Potok lub Zapusta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ala niezalogowany
21 lipca 2013r. o 10:54
jak lubisz spacerować po parku, to polecam park mużakowski w lubuskim. co prawda nie jest to nasze województwo, ale dość blisko. dużo miejsca na kontakt z przyrodą, część jest po stronie niemieckiej, część po polskiej. warto sprawdzić ofertę atrakcji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ala niezalogowany
21 lipca 2013r. o 11:01
http://www.park-muzakowski.pl/page/sightseeing
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza