Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jawność płac

2900
#falco nieaktywny
27 lipca 2013r. o 21:16
alter...
o co Ci w końcu chodzi?
nie oceniam ludzi bo każdy z nich jest indywidualnością samą w sobie i nie mnie ,,prostować,, ich tok myślenia czy postępowania...
nie lubiĘ tylko ludzi patrzących przez pryzmat swojej ,,wiedzy,, na innych z wyższością czy nonszalancją..
a takim zaczynasz się stawać...
piszesz coś o ,,moich bolączkach,, :D
znasz takie?...bo co ciekawe nic mi nie ,,doskwiera,, :D

praca ,dom,praca,dom...
...i rozrywka w pisaniu tutaj np. z Tobą :)
nie zmieniaj nic na siłę , bo po Hegemonie i WDR JESTES JEDNYM Z NIELICZNYCH KTÓRYCH UWAŻAM ZA KOGOŚ KTO WIE CO TO JEST ,,KULTURA WYPOWIEDZI,, :)


Dopisane 27.07.2013r. o godz. 21:13:

OK. niech będzie ,,twój,,
teraz wiem że takie było Twoje zamierzenie...
ok :)


Dopisane 27.07.2013r. o godz. 21:16:

lece popatrzeć na ,,obcego z Predatorem,,
bo koniec reklam... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
27 lipca 2013r. o 21:19
falco napisał(a): alter...
o co Ci w końcu chodzi?
nie oceniam ludzi bo każdy z nich jest indywidualnością samą w sobie i nie mnie ,,prostować,, ich tok myślenia czy postępowania...
nie lubiĘ tylko ludzi patrzących przez pryzmat swojej ,,wiedzy,, na innych z wyższością czy nonszalancją..
a takim zaczynasz się stawać...
piszesz coś o ,,moich bolączkach,, :D
znasz takie?...bo co ciekawe nic mi nie ,,doskwiera,, :D

praca ,dom,praca,dom...
...i rozrywka w pisaniu tutaj np. z Tobą :)
nie zmieniaj nic na siłę , bo po Hegemonie i WDR JESTES JEDNYM Z NIELICZNYCH KTÓRYCH UWAŻAM ZA KOGOŚ KTO WIE CO TO JEST ,,KULTURA WYPOWIEDZI,, :) Dopisane 27.07.2013r. o godz. 21:13:OK. niech będzie ,,twój,,
teraz wiem że takie było Twoje zamierzenie...
ok :)


wiesz? czasami to tak wygląda, że jak wiesz coś więcej, to w dyskusji na dany temat jesteśmy po prostu lepsi, tak po prostu wychodzi, ale to nie znaczy, że przykładowo mi na tym najbardziej zależy :)

Bolączki w sensie urazów z poprzednich dyskusji pomiędzy nami :)

dzięki za Twoje pytania, to dzięki nim łatwiej się nam zrozumieć :)

Naprawdę nie mam poczucia lepszym od kogokolwiek, ale nie odpuszczę w dyskusji żadnemu ignorantowi, żadnemu relatywizowaniu, żadnemu chamowi, któremu wydaje się że ma rację, kiedy jej nie ma :) pozdrawiam

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ego niezalogowany
27 lipca 2013r. o 22:21
alter napisał(a): twój! zadaję pytania, które każdy powinien najpierw zadać sobie :) taki mój zamysł...


Alter, tyle, że twój zamysł jest nielogiczny, ponieważ TY nie możesz być moim alter ego! Alter ego (drugi ja) - jest drugą tożsamością, drugą osobowością wewnątrz tej samej osoby. Niom:D



Zmoderowano 28.07.2013 godz.8:26 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
27 lipca 2013r. o 22:25
ego czytujesz chociaż od święta poezję? :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ego niezalogowany
27 lipca 2013r. o 22:47
alter napisał(a): ego czytujesz chociaż od święta poezję? :)


Cóż... temat: "Jawność płac" absolutnie nie kojarzy mi się z poezją! :) Twoje pytanie pozostawię bez odpowiedzi:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 lipca 2013r. o 8:05
:)
jak widzę dyskusja jeszcze trwała... :)

no cóż ...ja nie czytam poezji ,temat ,,jawność płac,, ma się nijak do niej ale nasze polskie wypłaty to ,,czysta poezja,, ;)

co by tu napisać aby ,,powiało chłodem,, ;)
bo za oknem...ech.... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
28 lipca 2013r. o 12:01
~ego napisał(a):
Cóż... temat: "Jawność płac" absolutnie nie kojarzy mi się z poezją! :) Twoje pytanie pozostawię bez odpowiedzi:D


Tak, poezja z jawnością płac bardzo nie wiele ma wspólnego, ale dzięki poezji można ćwiczyć elastyczność umysłu. Elastyczność umysłu pomogła by ci zrozumieć kwestię => swój-twój alter ego.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2013r. o 15:10
emem napisał(a): ,Jezeli uwazasz, ze ktos czegos nie rozumie, to wyjasnij. Na tym wlasnie polega dyskusja.


Dyskusja polega na wymianie opini nie na uczeniu kogoś, myślenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.