Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czuję się oszukana
~ niezalogowany
25 lipca 2013r. o 21:40
Ale Kryszak do garów był za friko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
25 lipca 2013r. o 21:42
rafi napisał(a): Jak byś wiedział i czytał ze zrozumieniem to byś wiedział że najpierw miały być po 2 tyś a potem na umowy wyszło jej że 4 tyś a porównanie salonu samochodowego z typowy pokazem mija się z celem ty tu podałeś błędy przykład akurat tu wiesz ile za auto zapłacisz i na pewno sprzedawca z salonu cię w pole nie wyprowadzi i przestań gadać farmazon o których nawet pojęcia nie masz bo piszesz bzdury nie mając pojęcia nawet o tym i nie wiesz co piszesz bo się w głowie to nie mieści tekst bzdur i farmazony jeżeli masz gadać bzdury to nie wypowiadaj się


oj rafi widze,że trzeba Ci wszystko "łopatologicznie" tłumaczyc ;)
Przeciez wiadomo,ze kupno auta w salonie to nie to samo co kupno garnków na pseudopokazie-ale musze to jasno napisać ,bo nie rozumiesz :|
Chodziło mi o to,że pani mając wyjątkowo skromne dochody ,to jakich rat sie spodziewała ? 4,60 zł/mc?
Po prostu się wszystko czyta,analizuje i MYŚLI !!

A ty nie czytasz ze zrozumieniem moich wypowiedzi i piszesz o pitoleniu o farmazonach.
Napisałem cyt:" To tak jakbym poszedł do salonu,wziął auto na raty myśląc ,że to nic nie kosztuje ,a na drugi dzień bym się obudził,ze mam 7 lat płacić po np 1000zł miesięcznie."

Chodzi mi o samo stwierdzenie,ze ta pani spodziewała się jakiegoś cudu,tylko jakiego?
Skoro brała cos na raty,cos co kosztuje kilka tys zł ,to dlaczego teraz jest zdziwiona ,ze te kilka tys ma zapłacić ?
Nawet jeśli jej wcisnęli kit ,że to tylko 2000 zł za gary ,to na litośc boską ,skoro nie ma minimalne dochody to po jaką cholerę pcha sie w kredyty,niezależnie od tego czy to miało byc 2 tys czy wyjdzie 4 lub 6 tys :)
Rozumiesz teraz?
I nie pisze tu o tym co jak sie kupuje ,bo wiadomo,ze w salonie nikt nie wciska samochodu w 2h ,obiecując gruszki na wierzbie i mydląc oczy występem pseudoartysty.



Zmoderowano 25.07.2013 godz.21:45 - powód: zbędne cytowanie (moderator)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2013r. o 21:44
~ napisał(a): Ale Kryszak do garów był za friko.


To była nagroda, bonus wart 30 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kolka niezalogowany
25 lipca 2013r. o 21:48
Co ta kobieta pierniczy? "Czuję się oszukana" - bzdura! Kto ją oszukał? Skoro syn się doczytał to znaczy że w umowie wszystko było napisane. Wystarczyło po prostu przeczytać przed podpisaniem. A tłumaczenie się, że "naciskali" na nią mówiąc żeby się pospieszyła bo "Kryszak już czeka" świadczy o kompletnym braku rozsądku (żeby dosadniej tego nie nazwać).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2013r. o 21:49
Przebitka lepsza niż w amber gold.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
25 lipca 2013r. o 22:13
~kolka napisał(a): Co ta kobieta pierniczy? "Czuję się oszukana" - bzdura! Kto ją oszukał? Skoro syn się doczytał to znaczy że w umowie wszystko było napisane. Wystarczyło po prostu przeczytać przed podpisaniem. A tłumaczenie się, że "naciskali" na nią mówiąc żeby się pospieszyła bo "Kryszak już czeka" świadczy o kompletnym braku rozsądku (żeby dosadniej tego nie nazwać).

Taki rozsądek można mieć jak się idzie po mleko do sklepu. Ciebie czy mnie nie wpuściliby w maliny. Tak sądzę. Ale osoby starsze i owszem. Przeczytaj załączoną broszurkę jak wygląda manipulacja. To że Pani Elżbieta zdecydowała się opowiedzieć o tym, aby przestrzec innych to jest super i nie ma się co wozić po kobiecie, bo jest to nie fair. To że portal zamieścił broszurkę - jeszcze lepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2013r. o 22:21
~Iza napisał(a):
Taki rozsądek można mieć jak się idzie po mleko do sklepu. Ciebie czy mnie nie wpuściliby w maliny. Tak sądzę. Ale osoby starsze i owszem.


Czyli przyznajesz ,że Tuskowe "zabierz babci dowód" ma jakiś sens.
Ja jestem wyznawcą teorii indywidualnego rozumu, ty chyba wyznawcą grup wiekowych.
Babka umoczyła i niech ma pretensje tylko do siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
25 lipca 2013r. o 22:41
A skąd, patrząc na to co się w kraju dzieje jestem zwolenniczką " zawieź babcię na wybory" :D Mój rozum ma się dobrze i pozdrawia Ciebie :* . A jestem za pomocniczością wobec ludzi słabszych , nauką na cudzych błędach i mam dużą dozę tolerancji dla ludzkich pomyłek oraz wielkiego kła na manipulatorów :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.