Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czuję się oszukana
~czesik niezalogowany
26 lipca 2013r. o 18:05
podlacze sie do dyskusji na temat kiwania na kase bo takich firm jest wiele ciekawi mnie czy jest moze ktos nabrany na moje pieniadze gdzie prponuja wygranie 5 tys na zakupy potem podnosza kase do 14 tys tylko musisz wpisac dane do wyslana kasy ktura wygrasz i juz doja ciebie jak krowe na kase i zeby to zablokowac musisz sie ojezdzic do salonu i laskawie po 2 mesiacach ci to wkoncu zablokuja a ty masz placic bo ci telefon zablokuja czy moze kogos wkrecili w nie chciana subskrypcje jak z tym walczyc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~boleslawianin niezalogowany
28 lipca 2013r. o 13:45
dołączę odpowiedz. firm tego typu jest bardzo wiele.
Bardzo często firmy ubezpieczeniowe wykorzystują wiele mechanizmów żeby skłonic nas do podpisania umowy ubezpieczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marta niezalogowany
29 lipca 2013r. o 10:06
A ja kiedyś poszłam w Wartowicach na dzień kobiet w świetlicy. Myślę, pogadam z kobitkami, zobaczę co na wsi słychać. A tam zamiast imprezy baba nagania klientki na gar z mieszadełkiem za 5000 PLN. No to powiedziałam, że zwykły garnek i chochelka zrobi dokładnie to samo, co gar za 5000, po czym zabrałam się i wyszłam. Tacy sprzedawcy znają różne chwyty psychologiczne i naciągają osoby naiwne na zakup drogiego towaru, który nie jest wart swojej ceny. Są w tym na prawdę skuteczni. I doskonale wiedzą, jak "upolować ofiarę". Osobom o słabej woli raczę omijać takie prezentacje z daleka. Natarczywy sprzedawca zawsze dopnie swego, jeżeli tylko wyczuje słabość przeciwnika. Pani, która dała się naciągnąć na gary jest doskonałym tego przykładem. Rada: jeżeli już naciągnieto nas na nieświadome uczestnictwo w prezentacji mówimy: żegnam i wychodzimy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4885
#Anonim4886 nieaktywny
29 lipca 2013r. o 20:33
Zmanipulować można każdego, dosłownie każdego.

I manipulowani jesteśmy codziennie.

Chociażby prozaiczny telefon komórkowy.

Stwierdzono, że statystyczny rozmówca częściej i dłużej rozmawia, gdy widzi w pełni naładowany akumulator. A zatem nie pozostało nic innego jak fałszować wskaźnik naładowania. Pokazuje on pełne naładowanie, podczas gdy specjalistyczne programy pokazują ubytek do poziomu np. 70 %. I nagle energii zaczyna dziwnie szybko ubywać.

Podobnie ma się rzecz ze wskaźnikami paliwa w samochodach.

Manipulacja wdarła się w nasze życie bez pardonu, a kto uważa się za jej niepodatnemu, jest temu zwyczajnie nieświadomym.

Trzeba poznać fortele wroga, by móc je rozpoznać i nie dać się.
Jednak zawsze można nas podejść, bazując na naszych uczuciach, emocjach i naszej ufności.

I nie piszę tego akurat jedynie w kontekście powyższych garów.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pomyslowy dobromir niezalogowany
29 lipca 2013r. o 20:41
babka niech skończy biadolić. mleko już się wylało...trudno..
(...)

Zmoderowano 30.07.2013 godz.7:58 - powód: pomówienia oraz złośliwe wpisy (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NARZECZONAśmierci niezalogowany
30 lipca 2013r. o 10:57
Ja jeżeli nie chce czegoś kupić to tego nie kupuje ,a ty dlaczego kupujesz coś czego nie chcesz kupić ? odpowiedz mi na to pytanie?Bo ciągle się zastanawiam skąd się tacy biorą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
30 lipca 2013r. o 14:51
~NARZECZONAśmierci napisał(a): Ja jeżeli nie chce czegoś kupić to tego nie kupuje ,a ty dlaczego kupujesz coś czego nie chcesz kupić ? odpowiedz mi na to pytanie?Bo ciągle się zastanawiam skąd się tacy biorą.


dokładnie,szczególnie postawa tej pani mnie dziwi,podczas podpisywania umowy nie wiedział,ze bedzie płacic raty?Że to nie jest elektryczna szczoteczka do zebów za 100 zł ,gdzie w niektórych marketach mozna rozłozyc koszt 100 zł na 30 rat i płacic po 3 zł ,gdzie kieszen tego nie odczuje?
ja rozumiem manipulacja i w ogóle,ale człowiek chyba wie jakie ma wydatki,jakie dochody i na co moze sobie pozwolic...
Ale skoro pani przy takich dochodach stwierdziła,ze stac ją na "gary" za kilka tysi (nawet jak jej obiecali,ze to kosztuje 2 tys to i tak dla mnie cena zaporowa,a jak na raty to na dzien dobry musiała sie liczyc ,ze z odsetkami będzie więcej) to niech ma pretensje do siebie...


Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 sierpnia 2013r. o 16:34
http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,14385065,Natarcie_na_emerytow_na_Wydziale_Teologicznym__Bron_.html#MT

"Pytam, czy nie ma skrupułów, namawiając emerytów do podpisywania umów, na które ich nie stać. Wzrusza ramionami."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Villaro zaprasza