Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

kto wie gdzie robią poręcze i balustrady

~slawek niezalogowany
21 lutego 2014r. o 8:51
~slawek napisał(a): nic ci nie powie nazwa mojej firmy bo nie robie na polske a jak już to sprawdz . venzkezaune . de , zobaczysz profesjonalność nie osiagalna w polskich firmach . Zapraszam na
strone www.
prawidłowy adres venzkezaune .de pomylka w tekście z mojej strony


Zmoderowano 22.02.2014 godz.12:20 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4553
#Margot2000 nieaktywny
21 lutego 2014r. o 9:32
Dziękuję za informacje :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~młoda niezalogowany
21 lutego 2014r. o 16:27
https://www.facebook.com/jarek.glo.1/media_set?set=a.577649498978175.1073741825.100001993906714&type=1
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
21 lutego 2014r. o 22:47
~slawek napisał(a): prawidłowy adres venzkezaune .de pomylka w tekście z mojej strony

Tak..tak...nie robisz na Polske to czego szukasz tutaj oferując swoje usługi?A poza tym piszesz o profesjonalizmie niemieckich firm, a sam kim jesteś?Myślisz ,że niemiecka nazwa firmy to już prestiż?Uwierz, że w DE jest mnóstwo partaczy, a sami Niemcy wolą wiele zamówień składać np. w Polsce i nie tyczy się to tylko ceny, a właśnie bardzo wysokiej jakości i czegoś niepowtarzalnego!!!

Zmoderowano 22.02.2014 godz.12:21 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~edi niezalogowany
22 lutego 2014r. o 4:24
Jak słysze o niepowtarzalnych wykonaniach,które są realizowane z gotowych elementów to śmiać mi sie chce.Możesz tu wkleić jakąś swoja pracę niepowtarzalną,chętnie bym zobaczył tą niepowtarzalność .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lutego 2014r. o 13:00
~edi napisał(a): Jak słysze o niepowtarzalnych wykonaniach,które są realizowane z gotowych elementów to śmiać mi sie chce.Możesz tu wkleić jakąś swoja pracę niepowtarzalną,chętnie bym zobaczył tą niepowtarzalność .

Oj edi wlasnie to jest oryginalne wykonanie no chyba ze ty takie bramki i slupki kupujesz dla klijentow w castoramie i sygnujesz swoim wykonaniem albo robisz kwiatki i to jest dla ciebie oryginalne aha jeszcze jedno kup w Polsce preta fi 12 satynowanego z gwaranja wymiaru który przejdzie przez otwor 12,2 to zaczne cie uwazac za fachowca w temacie va . pozdrawiam . jak pisałem moje prace zobaczysz na stronie venzkezaune.de sa to własne projekty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lutego 2014r. o 14:32
~ napisał(a):
~edi napisał(a): Jak słysze o niepowtarzalnych wykonaniach,które są realizowane z gotowych elementów to śmiać mi sie chce.Możesz tu wkleić jakąś swoja pracę niepowtarzalną,chętnie bym zobaczył tą niepowtarzalność .

Oj edi wlasnie to jest oryginalne wykonanie no chyba ze ty takie bramki i slupki kupujesz dla klijentow w castoramie i sygnujesz swoim wykonaniem albo robisz kwiatki i to jest dla ciebie oryginalne aha jeszcze jedno kup w Polsce preta fi 12 satynowanego z gwaranja wymiaru który przejdzie przez otwor 12,2 to zaczne cie uwazac za fachowca w temacie va . pozdrawiam . jak pisałem moje prace zobaczysz na stronie venzkezaune.de sa to własne projekty .
.Ale ja nie jestem fachowcem. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lutego 2014r. o 14:36
A ten "Pan autorski projekt z Niemiec" to niestety ale nie potrafi prawidłowo swojej strony internetowej podać. Jak się coś kopiuje, to wypadałoby dokładnie, co do literki, szczególnie, jak się kopiuje cudze. Ha!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.