Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak zwalczyć mole ?

~Magdalena niezalogowany
2 sierpnia 2013r. o 11:06
A teraz na poważnie o co chodzi z tym bagnem, co to jest to bagno?.
Czy to chodzi dosłownie o błoto ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6753
#daro8686 nieaktywny
2 sierpnia 2013r. o 11:30
w Kruszynie jest sklep meduza bodajże taki ogrodniczy czy coś kupowałem w nim specjalny płyn do rozrabiania spryskałem i spokój do dziś dnia tylko nazwy nie pamiętam pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ewz niezalogowany
2 sierpnia 2013r. o 11:50
~Magdalena napisał(a): A teraz na poważnie o co chodzi z tym bagnem, co to jest to bagno?.
Czy to chodzi dosłownie o błoto ??


Nie ,to taka roślina mocno pachnąca,taka dziwna nazwa ,i to zupełnie "książkowa"-Bagno-ale odkąd odkryłam,że jakas inna roślina nazywa się naukowo ;Obrazki,to mnie już nic nie dziwiA rzeczywiście ta roślina skutecznie wygania mole raz na zawsze ,i jest to sposób wygodny ,bo nie musisz wychodzić z domu,i niczego nie trzeba wynosić ,chować itp a zapach jest całkiem ,całkiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aga niezalogowany
2 sierpnia 2013r. o 12:27
Na mole to lawenda,one nie lubią tego zapachu.Może być to olejek lawendowy,do szaf z odzieżą można włożyć mydło o zapachu lawendy,a nawet zasuszone kwiaty lawendy,zawieszki zapachowe lawendowe.Ja stosuję lawendę i nie mam problemu z molami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Magdalena niezalogowany
2 sierpnia 2013r. o 12:58
Jeżeli Pani wie w którym miejscu można kupić to Bagno np. na targowisku na Jeleniogórskiej, będę bardzo wdzięczna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 sierpnia 2013r. o 13:17
~Magdalena napisał(a): Jeżeli Pani wie w którym miejscu można kupić to Bagno np. na targowisku na Jeleniogórskiej, będę bardzo wdzięczna.



Zdarza mi się widzieć na targowisku na jeleniogórskiej czasami starsze panie ,niedaleko od wejścia glównego,na przeciw marketu i warzywniaka,maja te panie różne kwiatki,grzyby,jagody i to bagno czasami tez.Na Wesołej na targowisku tez można dostać przy wejściu od strony apteki.Nie każdego dnia,informuję dla porzadku,ale można pogadać i ludzie przyniosą na następny dzień.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Magdalena niezalogowany
2 sierpnia 2013r. o 13:56
Jutro z samego rana idę na rynek - szukam i pytam.A Pani bardzo mocno podziękuję za pomoc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
2 sierpnia 2013r. o 14:22
Bagno najlepsze, bo bardziej aromatyczne od lawendy.
Zapach mocny i piękny. Ochroną objęte, ale nie całkowitą tylko częściową.
Też polecam, na mole niezawodne.

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza