Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Problem z laptopem

~ niezalogowany
9 sierpnia 2013r. o 12:45
witam mam do was pytanie może ktoś bedzie wiedzial co robic:-) mam laptopa zakupionego w austri z niemieckim windowsem ale dziecko chcialo z kolega wgrac polskie menu i zrabali mi sysytem ciagle wyskakuje mi komunikat ze jest problem z PC nie moge wejsc nawet na neta a nie umiem az tak bardzo niemiecki zeby przeczytac w czym problem wiecie moze gdzie ktos cos takiego moze sprawdzic lub zobaczyc co sie dzieje non stop jak wlacze lapka odrazu jest komunikat PC jest jeden problem i jak wejde nawet w zdjecia automatycznie mi sie znowu wylaczy i zaraz sam zalaczy ale w kolko ten sam problem jest jak mozecie to pomozcie dzieki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zna"f"ca niezalogowany
9 sierpnia 2013r. o 17:28
Nie baw się w półlegalne półśrodki . Kup windowsa pl OEM i sobie wgraj Koszt ok 200 zł , a spokój i pewność że policja ci na chatę nie wjedzie - bezcenna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hahaha niezalogowany
9 sierpnia 2013r. o 17:39
~zna"f"ca napisał(a): Nie baw się w półlegalne półśrodki . Kup windowsa pl OEM i sobie wgraj Koszt ok 200 zł , a spokój i pewność że policja ci na chatę nie wjedzie - bezcenna.


No właśnie... po co półlegalne jak można całkiem nielegalnie...

OEM to licencja legalna tylko przy zakupie nowego komputera...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zna"f"ca niezalogowany
9 sierpnia 2013r. o 17:44
Śmiejesz się z własnej głupoty/niewiedzy ?? :>
Wystarczy zakupić nową część do laptopa , np pamięć RAM (niektórzy twierdzą że nawet myszkę) i OEM już jest legalny .
Błysnąłeś/ęłaś jak chrząstka w salcesonie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RRR niezalogowany
9 sierpnia 2013r. o 18:39
~zna"f"ca napisał(a): Nie baw się w półlegalne półśrodki . Kup windowsa pl OEM i sobie wgraj Koszt ok 200 zł , a spokój i pewność że policja ci na chatę nie wjedzie - bezcenna.


W jaki to Windows OEM za 200 zeta i gdzie do kupienia,bo takiego taniego jeszcze nie spotkałem - no chyba ,że win 98.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2013r. o 18:58
lukas666 napisał(a): (...)
Jak czegos nie umie, to musi być o razu pani. Może to pan ??

Zmoderowano 09.08.2013 godz.22:36 - powód: korekta w konsekwencji usunięcia cytowanego posta (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2013r. o 19:45
Spróbuj z punktem przywracania do poprzedniego stanu.
Jaką masz klawiaturę, niemiecką? Może tu jest problem że polska wersja jest wgrana na niemiecki układ klawiatury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hahaha niezalogowany
9 sierpnia 2013r. o 19:50
~zna"f"ca napisał(a): Śmiejesz się z własnej głupoty/niewiedzy ?? :>
Wystarczy zakupić nową część do laptopa , np pamięć RAM (niektórzy twierdzą że nawet myszkę) i OEM już jest legalny .
Błysnąłeś/ęłaś jak chrząstka w salcesonie :D


Doczytaj, potem pisz...

http://www.chip.pl/news/oprogramowanie/systemy-operacyjne/2009/11/kupiles-windows-7-oem-oznacza-to-ze-jestes-piratem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.