Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zjazd Harleyowców i koncert Dżemu

~Pegas niezalogowany
9 sierpnia 2013r. o 17:31
Kto się wybiera jutro - 10 sierpnia do Karpacza. Od dzisiaj jest tam zjazd motocyklistów. Jutro koncert zespołu Dżem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
9 sierpnia 2013r. o 20:06
znajomi jada jutro ,my dopiero w niedzielę :(

Z koncertem to muszę cie rozczarować ,bo będzie tylko 900 wejściówek i to dla posiadaczy koszulek i znaczków PBW (Polish Bike Week),dla reszty zostaje miejscówka poza terenem zamknietym i liczenie na dobre nagłośnienie :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
9 sierpnia 2013r. o 20:12
skąd hemi masz to info ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
9 sierpnia 2013r. o 20:52
od Igiego,bo tez chciałem na Dżema myknąc jutro to mnie przystopował :( ale skąd ma to nie wiem:(
na samym plakacie info,że wszystko za free,żadnych biletów..


Dopisane 09.08.2013r. o godz. 20:52:

niby wszystko za free ,ale na stronce jest takie coś:

"W Biurze Polish Bike Week okolicznościowe koszulki i znaczki, których zakup będzie nagrodzony wejściówką na koncert główny oraz losowaniem nagród"
"Koszulki i znaczki będą wejściówkami do strefy VIP podczas sobotniego koncertu DŻEM. Takie wejściówki otrzymaja również posiadacze indywidualnych śladów w Alei Entuzjastów Harley-Davidson."

Czyli najprawdopodobniej koncert jak najbardziej za free,ale pierwszeństwo maja ludzie z koszulkami/znaczkami PBW ,a dla nich jest przeznaczonych 900 miejsc.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8213
#Raf nieaktywny
9 sierpnia 2013r. o 22:19
A jaki to Dżem? To teraz to najwyzej dżemik...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
9 sierpnia 2013r. o 22:25
Marmolada!!!!

A na poważnie, dawno temu udało mi się być na wszystkich imprezach związanych z tym zjazdem. Dla mnie, czyli ludka, który lubi te klimaty, to niesamowite przeżycie i naprawdę warto tam być!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5777
#agaser nieaktywny
9 sierpnia 2013r. o 23:50
też bym chciała...ciągnie mnie bardzo-mocne postanowienie-dołączyć za rok


Dopisane 09.08.2013r. o godz. 23:40:

co do wejściówek-więcej info tutaj-miejsca premiowane,ale i dla zwykłych fanów też
https://www.facebook.com/pages/Piknik-Entuzjast%C3%B3w-Harley-Davidson-Polish-Bike-Week-Karpacz/102147093183812?ref=profile


Jakby ktoś się wybierał,to chętnie bym dołączyła


Dopisane 09.08.2013r. o godz. 23:50:

i taki bonusik...


Nagroda konkursu głównego
Nagroda konkursu głównego Polish Bike Week - VI Piknik Entuzjastów Harley-Davidson - motocykl Harley-Davidson na tydzień, ufundowana przez dealera Harley-Davidson Appaloosa Wrocław. Nagroda będzie losowana wśród posiadaczy oficjalnych koszulek imprezy w sobotę 10 sierpnia ok. godz. 22.00. Model motocykla w uzgodnieniu z dealerem może różnić się od prezentowanego.

[img=1376085033_ncmom5d.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
10 sierpnia 2013r. o 13:53
k1p napisał(a): Marmolada!!!!

A na poważnie, dawno temu udało mi się być na wszystkich imprezach związanych z tym zjazdem. Dla mnie, czyli ludka, który lubi te klimaty, to niesamowite przeżycie i naprawdę warto tam być!!!!


wiem,że jutro będziemy mieli ślinotok i szuranie żuchwą po asfalcie :D :D
Tyle i takich maszyn w jednym miejscu to kosmos ,tym bardziej,że mocno zindywidualizowanych maszyn będzie na pęczki więc będzie co oglądac :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza