Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nasze wulgaryzmy na forum.

~Ripo niezalogowany
10 sierpnia 2013r. o 16:55
sentinel napisał(a): Ripo, to jednak nie powód, że by ubliżać takim osobom, które mniej lub bardziej nieświadomie popełniają błędy. Niejednokrotnie osoby te są szykanowane nie z własnej winy.


Ja wychodze z zalozenia ze słabe jednostki same sie eliminuja, autoselekcja - przeciez nawet takie szykanowanie to nie jest powod by odbierac sobie zycie, mozna to inaczej zalatwic, by przesladowca przestal to robic : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
10 sierpnia 2013r. o 16:55
wiem:(...
Ja mam tylko sssstraszny ,nerrrrwowy dzień ;( i jakom nadzwyczaj spokony osobnik ...aż chciałoby się klawiaturą pizgnąć ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
10 sierpnia 2013r. o 17:10
~Ripo napisał(a): przeciez nawet takie szykanowanie to nie jest powod by odbierac sobie zycie, mozna to inaczej zalatwic, by przesladowca przestal to robic : )


Młodzi ludzie są słabi psychicznie i nie są niejednokrotnie w stanie poradzić sobie z psychicznym atakiem w sieci. Portale internetowe na których dochodzi do takich procederów nie dbają o bezpieczeństwo użytkowników i dlatego pozwalają na takie zachowania.
Wcale nie jest łatwo poradzić sobie z szykanowaniem, jeżeli jednej osoby czepi się kilkanaście pijawek.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 sierpnia 2013r. o 17:36
a mnie osobiście ,,powiewa,, co w obrazliwy sposób pisze czy to ,,tylda,, czy też ,,zalogowany,, :D
bo mało tzw. zalogowanych zna mnie,to co robię ,czym się zajmuję ,co mnie interesuje a co nie ,wiec co ktokolwiek może więcej o mnie powiedzieć?

tym bardziej ,,tyldy,, :D
wypowiedzi w obrazliwym tonie wystarczy ignorować i po prostu śmiać się z nich i ich autorów bo widocznie nic sensownego nie maja do powiedzenia ociekając do inwektyw :D
może kierujcie się tym
nieważne jak o tobie piszą tylko co piszą, bo kto pisze wyjdzie samo z siebie... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
10 sierpnia 2013r. o 17:52
Sentinel napisał"Mało tego, jestem ciekaw po co "ojciec" w ogóle pisze na bolcu, skoro na innym forum określa bolec, jako "plotkarski portal" . Drogi przyjacielu, nic takiego nie miało miejsca... Możliwe że ktoś użył tego samego niku, ale bez logowania się. Na "istotnych " jest to możliwe. A piszę gdzie chcę, bo wojna między portalami mnie nie obchodzi... Twój wróg, nie musi być moim wrogiem.



Dopisane 10.08.2013r. o godz. 17:52:

Preciosa89 napisał(a): potrzaskani ludzie...haha nie no naprawde bravo...pewnie bede wszystkim sie pokazywac z imienia i nazwiska zeby kazdy widzial i wiedzial ze mam tu zalozone konto. Zenada .

Moim zamiarem nie było wymuszanie logowania pod imieniem czy nazwiskiem, lecz spowodowanie dyskusji, jak ograniczyć wulgarność na forum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 sierpnia 2013r. o 18:19
nazywam się Jaś Nowak ur.0502.1995
jestem wysokim,dobrze zbudowanym blondynem o niebieściutkich oczętach :D
piszę pod nickiem Falco :D

i spróbujcie mi nie uwierzyć :> to Wam tak tu ,,pojadę,, :P

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
10 sierpnia 2013r. o 18:55
alter napisał(a): tyldy powinny być moderowane przed publikacją.


I kto miałby to robić, skoro na forum jest tylko jeden moderator, a piszących setki.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
10 sierpnia 2013r. o 20:26
Na forum jest obecnie kilku aktywnych moderatorów, a nie tylko jeden.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza