Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prezent dla dziewczyny;*

657
#agak nieaktywny
15 sierpnia 2013r. o 18:33
hemi napisał(a): Czocha,Brunów,Kliczków,czy nawet Paryska ;)


Ale to już zalatuje "ą ę" i komerchą, a nie romantyzmem ;)

Choć Paryska rzeczywiście by się nadawała.

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
15 sierpnia 2013r. o 19:12
agak napisał(a):
~ napisał(a): Chłopie jak będzie ładna pogoda to zabierz ją na piknik; weż koc, jakieś jedzonko, napoje i zabierz dziewoje w jakieś fajne miejsce, polanke etc.; zobaczysz, jak natura działa na kobiety


jejć, nie wiedziałam, że są jeszcze tacy mężczyźni : )
osobiście popieram. kino = nuda i zero prywatności + ryzyko nietrafienia w gust. :)

romantyczna kolacja pod gołym niebem i gapienie się w gwiazdy.... ach, rozmarzyłam się :D

Nie chce nic mówić ale pierwsze co mi wpadło do głowy to też było jeziorko,namiocik i kolacyjka przy ognisku z dobrym winkiem czyli natura,byle pogoda dopisała. :|



Dopisane 15.08.2013r. o godz. 19:12:

Ojjj zabrzmiało romantyzmem,starzeję się chyba :|
No tak zmarznąć w namiocie potem reumatyzm gwarantowany. :| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11189
#Ellen nieaktywny
15 sierpnia 2013r. o 23:29
a może taki prawdziwny list miłosny? na papierze w kopercie, ręcznie pisany, jako dodatek do kolacji ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
15 sierpnia 2013r. o 23:34
Kup jej pierścionek. Tylko drogi i żeby się świecił. Pokaż jej, ze Ci na niej zależy : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
657
#agak nieaktywny
15 sierpnia 2013r. o 23:35
Ellen napisał(a): a może taki prawdziwny list miłosny? na papierze w kopercie, ręcznie pisany, jako dodatek do kolacji ? :)


To już nie te czasy, takie rzeczy to tylko w filmach ;)

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11189
#Ellen nieaktywny
15 sierpnia 2013r. o 23:41
no tak właśnie myślałam, że by się chłopak wyłamał i swoją dziołchę zaskoczył ;p ja tam bym sie wzruszyła ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Romantyczka niezalogowany
15 sierpnia 2013r. o 23:42
A właśnie szkoda, że takie rzeczy to tylko w filmach można zobaczyć. Najłatwiej pójść na łatwiznę i coś kupić. A jak się ma pieniądze to już w ogóle żaden problem. A najlepsze prezenty są takie od serca, których nie da się za żadne pieniądze kupić. Chciałabym pójść na taką kolację...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11189
#Ellen nieaktywny
15 sierpnia 2013r. o 23:47
~Romantyczka napisał(a): A właśnie szkoda, że takie rzeczy to tylko w filmach można zobaczyć. Najłatwiej pójść na łatwiznę i coś kupić. A jak się ma pieniądze to już w ogóle żaden problem. A najlepsze prezenty są takie od serca, których nie da się za żadne pieniądze kupić. Chciałabym pójść na taką kolację...


dokładnie. nie wszystkim kobietom zależy na drogich prezentach. Liczy się pomysł i wkład serducha, kasy może nie być wcale :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.