Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co dalej po licencjacie ?

~jaa niezalogowany
18 sierpnia 2013r. o 20:50
lopata i cisniesz w naszym kochany boleslawcu !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mr. White niezalogowany
19 sierpnia 2013r. o 0:03
Ludzie dorabiają się na kombinowaniu a nie na tytułach naukowych.
Więc wybieraj - powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2013r. o 9:21
~Magdalena napisał(a): Skończyłam licencjat o kierunku filologia angielska, na magisterkę nie chcę już iść w tym samym kierunku. Co wybrać dalej, jaki kierunek ?


a chcesz uczyć? byc moze bedzie robota, kurs jezyka angielskiego od pn do pt od 8 do 14; jak bedziesz zainteresowana to podaj swoj numer kontaktowy, podam szczegoly
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Magdalena niezalogowany
22 sierpnia 2013r. o 14:23
Rozumiem, że jest to praca w Bolesławcu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2013r. o 15:11
magister znaczy nauczyciel a licencianolista czy inny ch....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2013r. o 19:12
~Magdalena napisał(a): Rozumiem, że jest to praca w Bolesławcu?


Jest i w Bolesławcu i w świetoszowie, kurs w jednostkach wojskowych; fajna robota; jak bedziesz zainteresowana to podam Ci numer do firmy, który sie tym zajmuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Magdalena niezalogowany
24 sierpnia 2013r. o 17:41
~ napisał(a):
~Magdalena napisał(a): Rozumiem, że jest to praca w Bolesławcu?


Jest i w Bolesławcu i w świetoszowie, kurs w jednostkach wojskowych; fajna robota; jak bedziesz zainteresowana to podam Ci numer do firmy, który sie tym zajmuje


Możesz podać, dziękuję! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Magdalena niezalogowany
24 sierpnia 2013r. o 17:43
emem napisał(a):
~Magdalena napisał(a): Skończyłam licencjat o kierunku filologia angielska, na magisterkę nie chcę już iść w tym samym kierunku. Co wybrać dalej, jaki kierunek ?


Jezyk to polowa sukcesu - gratuluje!
Zrob wszystko co mozesz, aby wyjechac do wiekszego miasta (nawet jesli kochasz Boleslawiec i chcesz tu zyc, to zawsze mozesz tu wrocic za 2-3 lata).

W kazdej chwilii mozesz sie przekwalifikowac - nawet isc w bardziej scisle kierunki.
Pytanie czy chcesz studiowac teraz czy pracowac? A moze jedno i drugie (to chyba teraz najczestszy i najlepszy sposob zdobywania doswiadczenia).
Mozesz popatrzec np. w kierunku centrow outsourcingowych (Wroclaw, Krakow, tez i Warszawa) duzych korporacji - na niektore stanowiska wlasnie jezyk to podstawa (a innych rzeczy juz Cie naucza). Dwa trzylata i zbierzesz sporo doswiadczenia. Jednoczesnie pomysl o swoich innych (niz jezykowe) predyspozycjach i poszukaj studiow wlasnie w tym kierunku :-)


Dzięki! :) Myślę o studiach mgr na Uni Ekonomicznym, mam jeszcze czas do końca września, coś wymyślę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego