Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Brak prądu w rynku i okolicach.

~Booyashaka niezalogowany
17 sierpnia 2013r. o 4:03
Na Lubańskiej tak samo był huk - takie sążne Kocham Bolec.Info nięcie jak nigdy. Zaraz po tym schodząc koło cmentarza na dół widzialem ze znajomymi 3 czerwone kule,ktore gasly co chwile. Prądu nie bylo przez ok. 30-40min

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiola niezalogowany
17 sierpnia 2013r. o 8:10
Na Staszica też nie było prądu :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hahaha niezalogowany
17 sierpnia 2013r. o 8:32
ludzie po wybuchu padlo trafo padlo sterowanie i nie tylko caly Bolesławiec nie miał pradu, to się zdarza co pare lat , ja to naprawiałem , jakby nie moja fachoosc to byscie dluzej czekali na prad :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~230 niezalogowany
17 sierpnia 2013r. o 8:39
~Aasa napisał(a): To w Nowogrodźcu kiedykolwiek był prąd?


a kanalize juz macie????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2013r. o 8:51
kablówka kaput machen?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2013r. o 9:01
na osiedlu Staszica też zabrakło prądu, ale w nocy, gdyby nie wyzerowany zegarek na kuchence nawet bym nie wiedział
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
17 sierpnia 2013r. o 13:33
Kondensator wybuchł na głównej rozdzielni przy energetyce o 22.00. Raczej nikogo na szczęście nie było w pobliżu. . Ps. Dziwne obiekty w postaci talerzy nadlatywaly od strony morza - gdy strzelały różowym laserem dało się słyszeć jakby "hihi hihi"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
17 sierpnia 2013r. o 15:09
właśnie przed przerwą w dostawie prądu widziałem za krec iste światło od strony bolesławca piękny widok ale z drugiej strony ******* że prądu nie było na szczęście przy wybuchu nic się nie stało nikomu i dobrze :D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza