Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ukradziono czarnego Seata DBL VT49

~PRZEMEK niezalogowany
21 sierpnia 2013r. o 8:51
witam, dzisiaj w nocy ukradziono seata ibiza czarnego, 2 drzwiowego o numerze rejestracyjnym dbl vt49, naklejka zółta okrągła na przedniej szybie z "3". były w nim dwa foteliki dziecięce. jeżeli widziałeś go daj znać na policję lub na numer 693 595 693.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PRZEMEK niezalogowany
21 sierpnia 2013r. o 9:23
~PRZEMEK napisał(a): witam, dzisiaj w nocy ukradziono seata ibiza czarnego, 2 drzwiowego o numerze rejestracyjnym dbl vt49, naklejka zółta okrągła na przedniej szybie z "3". były w nim dwa foteliki dziecięce. jeżeli widziałeś go daj znać na policję lub na numer 693 595 693.


Ponizej zdjecie auta[img=1377069812_w6t337g.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2013r. o 9:48
Współczuję :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jj niezalogowany
21 sierpnia 2013r. o 10:32
a żeby ..ujowi ..ierdolonemu łapska w drugą strone wykręciło i gębe z odbytem zamieniło, też mi śmieć jakiś kiedys zajumał paska, zdychaj w piekle dziadu :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Automaniak niezalogowany
21 sierpnia 2013r. o 15:46
W lutym ukradziono mi audi a6. Po miesiącu policja przysłała umorzenie śledztwa...Zaje****e!!!!
Wiem co się wtedy czuje... Współczuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~własciciel niezalogowany
21 sierpnia 2013r. o 16:01

na tej samej ulicy co ukradziono auto porysowano ostrym narzędziem trzy auta jakiś miesiąc temu też nikogo ie złapali śledztwo umorzono
!! ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Automaniak niezalogowany
21 sierpnia 2013r. o 16:13
~własciciel napisał(a):
na tej samej ulicy co ukradziono auto porysowano ostrym narzędziem trzy auta jakiś miesiąc temu też nikogo ie złapali śledztwo umorzono
!! ?? [/c

Bo policja jest zawsze tam,gdzie nie powinna. Powiedzieli mi na komendzie "TRZEBA BYŁO MIEĆ AC". No tak,bo przecież na nic innego liczyć nie można...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2013r. o 16:38
~Automaniak napisał(a):
~własciciel napisał(a):
na tej samej ulicy co ukradziono auto porysowano ostrym narzędziem trzy auta jakiś miesiąc temu też nikogo ie złapali śledztwo umorzono
!! ?? [/c

Bo policja jest zawsze tam,gdzie nie powinna. Powiedzieli mi na komendzie "TRZEBA BYŁO MIEĆ AC". No tak,bo przecież na nic innego liczyć nie można...


a i na AC nie zawsze mozna liczyc bo zlodzieje ubezpieczalnie tez kombinuja jak moga
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza