Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
10 000 zł nagrody za wskazanie złodziei!
~ niezalogowany
27 sierpnia 2013r. o 9:18
paski b5 lecą w 1 minute góra do 3 widziałem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 sierpnia 2013r. o 9:34
Amnesty napisał(a): taki monitorng powinien być wyłącznie do obserwacji ochroniarza. Sama rejestracja video nic w tym wypadku nie daje - przecież wiadomo że skoro rano auta nie ma to ktoś je ukradł. Twarzy nie widać. Żadnych konkretów.

jak nie jeden z nich miał krzywe nogi :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 sierpnia 2013r. o 10:15
~ napisał(a): paski b5 lecą w 1 minute góra do 3 widziałem


To paski b5 opłaca się kraść ? No chyba że te po lifcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Polka niezalogowany
27 sierpnia 2013r. o 12:01
Twarzy nie widac i co z tego,jak zechcą i tak kogoś wrobią,a ci co ukradli naprawdę,dalej będą kraść.Złodzieje w Polsce są pod ochroną!Jako obywatelkę,przeraża mnie to,że nie karze się tych prawdziwych przestępców,tylko znajduje się kozły ofiarne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 sierpnia 2013r. o 12:15
Chłopaki prostujcie nogi,bo pierwszy lepszy z krzywymi nogami może stać się podejrzany,a wtedy to już przechlapane
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zbyszek niezalogowany
27 sierpnia 2013r. o 13:29
No wlaśnie .Nie dopomyślenia jest aby furtki i bramy zreszta prowizoryczne były nie zabezpieczone alarmami.Dotyczy to tez ilości i jakości montowanych kamer.To są groszowe sprawy a jakże by były pomocne w ustaleniu sprawcy kradzieży.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 sierpnia 2013r. o 16:47
Powinno podawć się pełne dane osobowe sprawców a nie inicjały,bo jest to swoista ochrona złodziei.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kamil niezalogowany
27 sierpnia 2013r. o 21:25
Ciekawe kto za to beknie. Nie wiem jak to możliwe, że pracownicy recepcji mając monitoring ze wszystkich kamer wyciągnięty w recepcji (bo tak jest w tych hotelach), nie wiedzą co się dzieje wokół hotelu. Śpią czy co ? Dobrze, że to kradzież aut, a nie jakiś atak terrorystyczny, bo mogłoby się skończyć gorzej. Kierownik tego hotelu wie co się w nim dzieje ? Panie kierowniku Michale czas zabrać się do pracy, a nie zagadywać recepcjonistki. Z poziomu Gościa, który utracił samochód w skutek kradzieży spod tego hotelu, to nie powinien być problem. Hotel w Żarskiej Wsi przeszedł w bieżącym roku kategoryzację i otrzymał 3 gwiazdki, co oznacza, że ma obowiązek posiadać parking strzeżony i monitorowany. Odpowiedzialność za zaistniałą sytuację wg mnie spoczywa więc na kierownictwie hotelu, bo to nie wina gościa, że parking hotelowy był monitorowany a nie strzeżony. Z drugiej strony, kto teraz będzie chciał się tam zatrzymywać, jak pod nosem personelu hotelu ukradli tam już 2 auta. Śmieszna sytuacja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza