Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Przedszkole "na godziny" dla 3-latka.

~synek niezalogowany
28 sierpnia 2013r. o 22:57
~Mała napisał(a): Do oxpressu, ale zapłacić trzeba jak za cały miesiąc, ewentualnie minus posiłki.

chodzi mi o to gdzie mozna poslac 3,5 latka do przedszkola nieodpłatnie za 5 h
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~synek niezalogowany
28 sierpnia 2013r. o 23:00
istnieje taka opcja 5h/ za darmo... ??? rzekomo weszła ta ustawa z tym ze bez wyzywienia i pełnego pobytu 8godzinnego

Zmoderowano 28.08.2013 godz.23:06 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
29 sierpnia 2013r. o 9:27
w Słoneczku są małe dzieci, chyba do 2-latek? A mi chodzi o 3-latki. Ale chyba nie ma szans na takie "kilkugodzinne" przedszkole? Nie muszę zostawić samego tam dziecka, tylko chcę, żeby spędziło godzinkę, dwie...z dziećmi. Nie chodzi mi też o codzienne przebywanie w Przedszkolu. Chyba jestem zbyt wymagająca :/ Tylko, że wiem, że we Wrocławiu tak można i to zdaje egzamin.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
29 sierpnia 2013r. o 9:27
w Słoneczku są małe dzieci, chyba do 2-latek? A mi chodzi o 3-latki. Ale chyba nie ma szans na takie "kilkugodzinne" przedszkole? Nie muszę zostawić samego tam dziecka, tylko chcę, żeby spędziło godzinkę, dwie...z dziećmi. Nie chodzi mi też o codzienne przebywanie w Przedszkolu. Chyba jestem zbyt wymagająca :/ Tylko, że wiem, że we Wrocławiu tak można i to zdaje egzamin.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~igusia niezalogowany
29 sierpnia 2013r. o 9:38
~mama napisał(a): w Słoneczku są małe dzieci, chyba do 2-latek? A mi chodzi o 3-latki. Ale chyba nie ma szans na takie "kilkugodzinne" przedszkole? Nie muszę zostawić samego tam dziecka, tylko chcę, żeby spędziło godzinkę, dwie...z dziećmi. Nie chodzi mi też o codzienne przebywanie w Przedszkolu. Chyba jestem zbyt wymagająca :/ Tylko, że wiem, że we Wrocławiu tak można i to zdaje egzamin.
W przedszkolu na Mikołaja Brody można zapisać dziecko na ewentualnie 5 godzin albo plac zabaw Oli na Mickiewicza-pod okiem mamy dziecko bawi się z innymi dziećmi ile godzin się chce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 sierpnia 2013r. o 10:18
zapisy do przedszkola na Mikołaja Brody już były. Chodzi o to że za te 5 h to jest podstawa płacisz tylko za jedzenie czyli 4,50 dziennie. Miała być grupa 3 latki normalnie do 16 i druga 3 latki podstawowa do 13. Co roku inne przedszkole prowadzi taką grupe. Widocznie nie było chętnych bo miejsc było ponad 20 a co do czego to tylko 5. Wszystkie dzieci są w tym samym wieku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza