Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

SM Bolesławianka - prywatny folwark

~yyyy niezalogowany
1 czerwca 2014r. o 7:51
Co ty tam bajdurzysz, że do rady nadzorczej wchodzą ludzie popierani przez członków. Do rady wchodzą ludzie prezesów a prezesi jak widać, zawiadamiają o zebraniu tych co ich popierają. Po za tym jeszcze jest liczenie głosów;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wąsik niezalogowany
1 czerwca 2014r. o 8:29
Szanowna miko, boję się, że kiedy dorwę się do koryta to może zmienić się moje antyspółdzielcze nastawienie ;). Dlatego też jestem za likwidacją tego koryta. Ja sam przeciwko sześciu "pokornym" członkom rady i całemu zarządowi folwarku?
Widzę, że nie znasz dokładnie tematu skoro zachęcasz do zbagatelizowania sprawy. Jeżeli zachęcasz do zajęcia się swoimi sprawami to sposób wydawania moich pieniędzy przez ten organ jest również "moją" sprawą.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mika niezalogowany
1 czerwca 2014r. o 20:00
Choć nie jestem spółdzielcą to wiem że do tego koryta nie tak trudno podejść (jak widzisz wąsiku użyję trochę innego określenia). Problem pewnie stanowi jedynie to, że jeżeli już ktoś zostanie wybrany czy też jak sugeruje większość - podstawiony , to dopiero wtedy może sprawdzić czy to wszystko jest takie proste .Nieprawdaż ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nu na niezalogowany
2 czerwca 2014r. o 14:18
A co w tym trudnego czy cięzkiego? Cieżkie to wy pieniądze bierzecie za olewanie mieszkańców. Popaptrz sobie na elewacje budynków. Jak one wyglądają po ocieplenieu? Czarne i zielone od pleśni! Tak to wyglada. Zmarnowaliscie nasze pieniądze a jeszcze trzeba bedzie poprawiać te fuszerki za nasze czynsze. Kto za to odpowiada? A może to nasza jest mieszkańców wina?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 czerwca 2014r. o 10:03
~mika napisał(a): Choć nie jestem spółdzielcą to wiem że do tego koryta nie tak trudno podejść (jak widzisz wąsiku użyję trochę innego określenia). Problem pewnie stanowi jedynie to, że jeżeli już ktoś zostanie wybrany czy też jak sugeruje większość - podstawiony , to dopiero wtedy może sprawdzić czy to wszystko jest takie proste .Nieprawdaż ?


Póki co. na tym forum p...dolą same wieprze. Niektórymi z nich prokuratura się już bawi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 czerwca 2014r. o 10:06
~Bolek napisał(a): Wynagrodzenie Prezesa SP Boleslawianka za 2012r ponad 204 tys. jest to zrzuta mieszkancow blokowisk www.um.boleslawiec.bip-gov.pl/public/get_file_contents.php?id=134339 P[

Wierny parafianin, urodzony kłamca. Leć do konfesjonału, póki nie jesteś na sądzie bożym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 czerwca 2014r. o 10:12
~Zosia napisał(a): A ja słyszałam, że się dwa następne budynki przy Wańkowicza dogadują żeby ze spółdzielni odejść i zakładają wspólnoty.


jedna pani drugiej pani, plota pędzi aż do Bani [luki]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gouda niezalogowany
9 czerwca 2014r. o 10:19
ciągle piszą o korycie, może się genetycznie zmutowali?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie