Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zbieramy nakrętki dla Andrzejka!!!

116
#moderator nieaktywny
2 września 2013r. o 9:56
achajka13 napisał(a): Jeżeli ktoś może to przenieść to było by super, bo ja nie mam pojęcia jak to zrobić.

Bardzo prosimy o pomoc ludzi dobrego serca, nic was to nie kosztuje a może pomoc nie jednemu choremu dziecku, prosimy o zbiórke plastikowych nakrętek. Codziennie każdy z was pije sok, cole, lub jakiś napój , odkręcajcie nakrętki i zbierajcie, nie zajmie wam to dużo czasu a pomoże naszemu choremu Andrzejkowi. Andrzejek choruje na wrodzoną wadę mózgowia, niedowład połowiczy, wielkogłowie. Za uzbierane nakrętki możemy zakupić mu sprzęt potrzebny do dalszego rozwoju, rehabilitacje.

Telefony - 728751162 667123082 792697720

[img=1378107823_lm608v0.jpg]
[img=1378107915_yucmvna.jpg]


A teraz w sprawie nakrętek, jeśli ktoś ma małe ilości i nie ma co z nimi zrobić można do mnie dzwonić ja przyjadę bądź podrzucać je do żabek na Grunwaldzkiej, Sierpnia 80, Chopina, Asnyka, Jana Pawła II oraz do ABC na Wojska Polskiego, jeśli ktoś nie ma takiej możliwości to dzwońcie do mnie, przyjadę. Dziękuje ślicznie za dzisiejszą porcję nakrętek, niby mało, ale jednak wiele. Dzięki WIELKIE!!!

Dopisane 02.09.2013r. o godz. 09:22:Kochani oprócz plastykowych nakrętek zbieramy także butelki po actimelach, chemii, ketchupach, szamponach, itp. Warunek jest taki, że butelka musi być oznaczona literami PP bądź PE musi być umyta i nie może mieć etykiet. Zapraszam więc do zbierania wszystkich plastykowych nakrętek i butelek :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7705
#achajka13 nieaktywny
2 września 2013r. o 11:31
Podaje również numer konta Fundacji, na które można wpłacać darowizny w celu rehabilitacji Andrzejka

FUNDACJA DOGONIĆ MARZENIA
KRS 0000470350
BZW BK Odział Świebodzice
77 1090 2356 0000 0001 2167 7406

W tytule proszę wpisywać:
"REHABILITACJA DLA ANDRZEJKA MAŁKOWSKIEGO"

Fundacja będzie mnie informować o wpłatach i przelewaniu tych pieniążków na rehabilitację. Uwierzcie mi, że są to zaufani ludzie, współpracuje z nimi od roku i o każdej wpłacie jaka była byłam poinformowana, na bierząco otrzymuje dane ile środków pozostało do wykorzystania. Zachęcam więc i do zbierania nakrętek i wpłacania pieniążków na konto fundacji.

Życie jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego, co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
2 września 2013r. o 15:22
(...)

Zmoderowano 02.09.2013 godz.21:37 - powód: offtop (moderator)

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7705
#achajka13 nieaktywny
2 września 2013r. o 20:12
Wiecie co nie jest dla mnie żadną ujmą prosić Was o pomoc, kto chce pomoże, kto nie, to przecież siłą go nie zmuszę, a że nasze Państwo jest jakie jest... No cóż nic na to nie poradzę, a dla syna zrobię wszystko co w mojej mocy.

Życie jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego, co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5865
#gosiabc nieaktywny
2 września 2013r. o 21:24
Mamy reklamówkę nakrętek - postaram się w tygodniu podrzucić na wojska polskiego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
2 września 2013r. o 23:07
Temat dotyczy zbiórki nakrętek.
Polityczne wypociny proszę sobie pisać w swoich tematach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 września 2013r. o 12:41
achajka13 napisał(a): Podaje również numer konta Fundacji, na które można wpłacać darowizny w celu rehabilitacji Andrzejka


Jeżeli pani może, to proszę uzupełnić dane do przelewu o adres fundacji, gdyż w niektórych bankach do przelewu potrzebne jest podanie adresu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:-) niezalogowany
3 września 2013r. o 12:59
Mam pytanie: nakrętki muszą być tylko z butelek m.in. po butelkach po wodzie ?Czy mogą też być nakrętki po mleku, wieczka plastikowe po kawie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza